Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

renatka855528 Neaktivní

Svatba byla 16. července 2016 Liberec, Region Liberec  • 

  • Svatba byla pro mne i pro manžela ten nejkrásnější den!!! Oba jsme si ho maximálně užili s těmi nejbližšími a neskutečně to posílilo náš vztah. Pořád vzpomínáme na jednotlivý okamžiky celého dne. Naplánovali jsme si to tak, abychom dali všechnu energii do příprav a v daný den už jen užívali a slavili. Samozřejmě jsme sem tam museli zasáhnout, aby šlo vše podle harmonogramu, ale bylo až neskutečné, že se nám ho povedlo téměř dodržet. Obřad jsme měli ve 12:00 v kapličce, takže jsme se viděli až před oltářem...bylo to romantické a dojemné, když mě manžel uviděl v šatech :) Na hostinu a párty jsme se přesouvali na Lesní chatu v Bedřichově. A protože nám vyšlo krásné počasí, čekala nás tam vyzdobená terasa, výborné jídlo (ať oběd, tak i raut) a tančilo se až do 5:30...kdy jsme s manželem doprovodili poslední nejstatečnější tanečníky do svých pokojů :)
    Hudbu jsme měli nejdříve kapelu, kterou ve 22:00 vystřídal Dj. Zahráli jsme si pár svatebních her, ale bylo to tak akorát...A také nás rodiče, tak i přátelé překvapili krásnými proslovy.
    Velké díky patří hlavně našim svědkům, protože ti fungovali už od rozlučky a prvních příprav, pomáhali, radili a během celého dne "D" se prakticky nezastavili a dělali vše proto, abysme byli spokojení.
    Prostě svatba předčila naše představy a od rána až do rána neměla chybu!!!
Renata Kubíčková a Tomáš Kysel - 16. července 2016 - Liberec, Region Liberec - 26 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
renatka855528
Renata Kubíčková - 34 r. Tomáš Kysel
Registrace: květen 2014
Bydliště: Region Liberec
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 0