Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

radka915 Neaktivní

Svatba byla 5. června 2015  • 

  • Svatba byla úžasná, hodně vše záviselo na počasí a jelikož ještě týden před svatbou bylo přes den 13 stupňů, tak jsme se pomalu dali na zaříkávání počasí..:) I přes důvěru k naší mamce, která hlásala, že počasí objednala, jsme malé nakoupili teplejší punčochy k šatičkám..:) Nakonec byl den jako malovaný...:)
    K nedůvěře rodiny, jsme vše okolo příprav s manželem začali tajit a jen hlásali, že vše bude překvapení. I když jsme na všem dělali sami, tak to stálo za to a musím říct, že jsem se zase nejednou přesvědčila, že Víťa je parťák na všech frontách..:)
    Makal do úmoru nonstop do 04:30 svatebního dne na místě, kde se měla konat veselka a kde měl přespat a vlastně ani neusnul a v 06:00 ráno už razil pro dort. Já bylo v tu dobu u kadeřnice a v noci jsem naspala hodinku.
    Jelikož máme rádi vše pod kontrolou, tak jsem v tu dobu vážně trpěla....:) A ani jsem nemusela..:)
    Vše bylo ještě hezčí, než jsem si kdy mohla přestavit a to s trochou studu přiznávám, že slovo svatba, pro mě vždy znamenalo jen kus papíru. Teď vím, že o tento den by se neměla okrást žádná žena a ten "kus" papíru je jen ten nejmenší detail...:)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
radka915
Radka Víťa
Registrace: leden 2015
Příspěvků: 14
Inzerátů: 0
Přátelé: 3