coverphoto
Neaktivní

pstorek

P
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 23. dub 2014
bydlí v městě Ústí nad Orlicí
Info o svatbe
Svatba byla 27. 9. 2014
2113
od svatby
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
15 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Svatební album
P a B
27. 9. 2014 Ústí nad Orlicí | 1 fotka
hostina
Penzion Koliba Hrádek, Ústí nad Orlicí - Penzion Koliba Hrádek, Ústí nad Orlicí - Pan kuchař - klobouk dolů, jídlo naprosto skvělé!!! Výzdoba také super. K obsluze jsem měla jen drobné výhrady - chyběly předem domluvené džbány s vodou, po opak. výzvách doplněno, občas nebyla za barem obsluha. Ale hosté byli spokojení a to je základ !!!.
účes
Vlasové studio Desirée Vysoké Mýto - ˇUčes se všem moc líbil, vlny se mi lehce narovnaly - ale co bych čekala, když jsme se byli ještě před obřadem fotit u řeky a trochu mžilo. Celkově spokojenost, vlasy vypadly dobře, i když se mi účes po prvním tanci na Nirvanu úplně rozpadl :-D
make-up
Veronika Kodýtková - Spokojenost, paní vizážistka se vypořádala i s mými náhle vzniklými nedostatky pleti
šperky
zuzka.s , fler.cz - Krásné, neobvyklé šperky, skvělá domluva, vyrobeno přesně podle mých představ, rychlé dodání!!!
květiny
Květiny Erika Víchová, Jungmannova 306, Choceň - Všechno dle mých představ, ceny příznivá, komunikace výborná, paní je velmi ochotná.
svatební prsteny
Laura Gold s.r.o - Krásné prsteny za rozumnou cenu. doporučuji objednat přímo zde, prodejci této značky v ČR si dle našeho zjištění přirazí např. na našich prstenech až 6000 Kč. Objednání přes internet bez potíží, komunikace skvělá, dodání i s rytinou do 14 dní.
zásnubní prsten pro nevěstu
Snubní a zásnubní prsteny Soliter - Prsten se smaragdem vyrobený na zakázku - přímo úžasný!!!
svatební šaty
Salon Paráda Choceň - Jednoduché šaty podle mých představ, cena příznivá - 4500 Kč se vším všudy, super přístup paní majitelky.
dorty
Cukrářství Valachovi, Žamberk - Dorty a minizákusky - cena super, vzhled i chuť přímo úžasné. Dort atypický na přání, figurky udělali přesně podle oznámení. skvělá komunikace!!!
koláče
Pekařství Lifka, Choceň - Lepší koláče jsem já osobně nikdy nejedla, nezbyl ani jeden a hosti z nich byli nadšení!!!
svatební oznámení
www.oznamto.cz - Vtipná a neokoukaná oznámeni. Super přístup - na přáním domalován syn a výsledek naprosto úžasný, nakonec jsme si podle figurek na oznámení nechali udělat i figurky na svatební dort
ubytování
Penzion Koliba Hrádek, Ústí nad Orlicí - Vybavení penzionu má nejlepší za sebou, ale na jednu noc a za rtu cenu úplně dostačující!!! Ale stálo možná za to v "novomanželském apartmá" vymést pavučiny :-)
hudba
Dj Jarda Brejl, Choceň - neustále plný parket mluvil za vše...DJ, fotografa pekárnu a cukrárnu bych rozhodně neměnila, nemohli jsme vybrat lépe
fotograf
René Jansa, Česká Třebová - moc milý člověk, skvělý přístup i pro ty, co se neradi fotí a fotky přímo úžasné
Žádné příspěvky