coverphoto
Neaktivní

pribylovabara

Barča
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 10. čvc 2015
bydlí v městě Teplice
Info o svatbe
Svatba byla 27. 8. 2016
1446
dní po svatbě
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
3 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +71
Svatební album
Barča a Honza
27. 8. 2016 Teplice | 75 fotek
svatebni koordinátor
Svatba s Lucií - Když jsem začínala s plánováním svatby před rokem, byla jsem přesvědčená, že si vše zařídím a zajistím sama. Jsem ráda, že mě tato myšlenka brzy opustila. Lucinka a a celý její tým byla pro mě ta nejlepší volba. Postarala se naprosto o vše, o detaily, které by mě samotné ani nedošly, o výzdobu jak místa obřadu, tak místa hostiny, vyzvedla v den svatby veškeré květiny. Je to úžasná osoba, která dělá svou práci velice poctivě a s nadšením. Je hodně kreativní a jsem velice ráda, že jsem měla tu čest právě s ní a s kolegyní (osobně konkrétně s Markétkou) spolupracovat!!
květiny
Veronika Hanichová Ústí nad Labem - Květinářství, které mi dodalo květiny přesně podle přání a představ a za velice krásnou cenu!! Určitě doporučuji
svatební prsteny
Primossa
make-up
Daniela Jiráková Make-up Artist - Danču jem měla na účes i líčení. Je to dokonalá osoba, díky dokonalému účesu a líčení jsem vypadala jako princezna a vůbec nelituji, že jsem si vybrala pro náš den právě ji. Líčení i účes vydrželi po celý den i přes extrémní podmínky . Věřím, že jsem její služby nevyužila naposledy a budu ji doporučovat kde se jen dá. Udělala pro mě maximum, jednoznačně dělá svou práci poctivě a s radostí - proste dokonalá osobnost na pravém místě.
účes
Daniela Jiráková Make-up Artist
ženichův oblek
Pánské obleky BANDI, Ústí nad Labem
svatební šaty
Svatební salon Delta - Šaty byly naprosto dokonalé!! Měly velký obdiv u hostů, já se v nich cítila jako princezna a užila jsem si v nich celý svůj svatební den
svatební oznámení
Svatba s Lucií - Naše svatební oznámení mi naprosto vyrazilo dech. Lucinka je velice šikovná a kreativní. Právě ona byla jasná volba při výběru výrobce oznámení.
ubytování
Hotel Casanova Duchcov
hostina
''F'' Club - Restaurace Duchcov - Jídlo bylo vynikající!!! A obsluha? Děvčata které nás obsluhovaly byly velice ochotný, staraly se o nás úžasně a nestalo se, že bychom neměli co k pití nebo k jídlu. Jednání s majitelem bylo výborné a vyhověl všem mým požadavkům a přáním.
civilní obřad
Botanická zahrada Teplice
hudba
Jan Kupsa - hraní na svatebních obřadech - Honzík Kupsa.. nemám slov. Vytvořil nám na obřadě dokonalou atmosféru i přes extrémní teplotní podmínky. Z jeho hraní byli nadšeni všichni hosté, kteří se mě poté ptali zda hudbu pouštěl z nějaké nahrávky. Hrál dokonale nahlas, v pozadí při focení a i při příchodu hostů. Není pro něj problém zahrát jakoukoli píseň a vyhovět jakémukoli přání. Je to profík a i mě svou hrou na klávesy vyrazil dech. Komunikace byla naprosto dokonalá - pohotová reakce na zprávy a řešení podrobností.
hudba
Duo Mane - Měla jsem tu čest mít na hostině Renču s Honzou, se kterými jsem měla zkušenosti již z tanečních nebo z maturitního plesu, ale tomu jak hráli právě u nás na hostině nemůže nikdo konkurovat. Dokonale komunikovali s hosty prostřednictvím písní, vytvářeli zábavu v podobě několika her pro novomanžele ale i ostatní hosty. Přesto že jsme byli domluveni na 6-ti hodinách hraní tak mi naprosto vyrazili dech a dojali, když mi nabídli, že nám zůstanou hrát déle když se tak úžasně bavíme. Jsou to vážně profíci na pravém místě a pro mě bezkonkurenční!!
fotograf
Lenka Seďová foto - Skvělá fotogafka, která společně s manželem, se kterým fotí, dokázala dokonale zachytit každý detail a každou krásnou chvilku našeho nejkrásnějšího dne. Fotí s obrovským elánem a je velice nápaditá. Byla to naše nejlepší volba.
Žádné příspěvky