coverphoto
Neaktivní

petulkavt

Peťulka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. lis 2010
Info o svatbe
Svatba byla 27. 8. 2011
3241
od svatby
Aktivita
21 příspěvků ve fotoblozích
256 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Srpen 2011
Sledované fotoblogy (10)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +79
Svatební album
Peťulka a Karel
27. 8. 2011 Brno | 83 fotek
účes
Renata Saulová ze studia Zachová, Brno-Ivanovice - Můžu jen a jen doporučit. Skvělá kadeřnice, která o mé vlasy už pár let pečuje. V den svatby učesala nejen mě, ale i moji svědkyni. Oběma nám účes vydržel až do ranních hodin..
make-up
Veronika Němcová ze Studia Zachová,Brno-Ivanovice - Naprostá spokojenost..Veronika je moc šikovná a hned věděla, jaké líčení se ke mě hodí..Jelikož se skoro nemaluji, tak jsem měla trochu obavy, jak budu vypadat. Ale líčení bylo jemné a decentní a já se i díky tomu cítila naprosto skvěle.
svatební šaty
Svatební šaty MADORA - Naprostá spokojenost. Můžu doporučit všema deseti. Nechala jsem si tady ušít šaty i bolerko a vše bylo naprosto perfektní a dle mých představ. Nikde nic nepřebývalo, nikde nic nechybělo - prostě nádherné a perfektně padnoucí šaty na míru. Skvělá je nejen cena, která byla za zcela nové šaty nižší než pujčovné ve většině salónů, ale hlavně taky přístup všech lidí v Madoře. Ať si vymyslíte cokoli, tak zkrátka pro ně nic není problém.
ženichův oblek
Koutný Prostějov - Oblékli ženicha od hlavy až k patě..Nic pro ně nebyl problém, jak drobné úpravy obleku tak třeba sehnat a dovést vestičku potřebné velikosti přes celou republiku..
bižuterie
http://www.fler.cz/bleriot - "Má osobní návrhářka"..vyrobila mi nádhernou sadu - náhrdelník,náušnice i náramek..přesně dle mých představ..Když si navíc moje sestra 2 týdny před svatbou vzpomněla, že vlastně nemá co k šatům,tak tyhle zlaté české ručičky dokázaly přes víkend vyrobit hned 3 sady jen pro ni..
víno
strejda Zdenek - Když má člověk v rodině vinaře, tak je jasné odkud bude mít víno na svatbu..Stejdovi patří náš velký dík, neboť nám vybral opravdu moc moc dobrá vína..
svatební oznámení
Nevěsta s ženichem - Oznámení, pozvánky i kartičky o darech jsou domácí výroba. Vše bylo takové, jaké jsme si to sami vymysleli a jak jsme si přáli aby to vypadalo..
květiny
Květiny M.Huzsárová, Brno - Jednoznačně nejlepší květinářství co znám..Nejen moje svatební kytice, ale i kytice pro maminky, babičky, svědkyni a švagrovou byly naprosto úžasné a podle mých předstva..Přesně to, na čem jsem se s floristkou domluvily..Měli jsem od nich i korsáž pro ženicha a svědka a taky květinovou výzdobu na auta..Jelikož jsme se fotili před obřadem, potřebovali jsem kytky vyzvednout brzo ráno..a v tomhle květinářství byli ochotni kvůli nám i dřív otevřít..No prostě maximální spokojenost..A to nemluvím ani o té ceně, která je na střed města vážně perfektní..
koláče
Paní Kučerová, Hodějice.. - Vynikající cukroví i moravské svatební koláčky..Skvěle odhadla, kolik sladkého se při našem počtu hostů může sníst, takže všeho byl dostatek..všichni hosté odcházeli s výslužkou a nám na doma zůstala jen jedna krabička..
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Nádherné prstýnky, super přístup a skvělá veletržní cena..
dorty
Cukrárna Pusinka - Ani tentokrát nezklamali - vynikající sladký a přitom lehký ovocný dort..Kousek jsem si schovali do mrazáku na první výročí..
fotograf
Ondra Župka - Super člověk kterému patří náš velký dík..Focení s ním byla opravdu zábava..
ubytování
Hotel Žebětínský dvůr, Brno - Nikdo z ubytovaných si na nic neztěžoval..Všichni se dobře vyspali ;-) Potřebovali jsem i bezbar.ubytování a to hotel také nabízí..
hostina
Hotel Žebětínský dvůr, Brno - Můžu jen a jen doporučit..Od samého začátku bezproblémové a profesionální jednání..Jídlo bylo výborné - všem hostům moc chutnalo, personál velice ochotný a milý - splnili jakékoli naše přání..Nejen pan Továrek ale celý personál Žebětínského dvora mají nemalé zásluhy na tom, že náš velký den byl zktátka nezapomenutelný a takový jaký jsme si představovali..
hudba
DJ Miloš Kundrát [MLN] - svatební DJ (Agentura IN the Music) - Úžasnej DJ, který dokázal roztancovat úplně všechny - jak ty mladší tak ty dříve narozené. Milej a ochotnej zahrát komukoli cokoli na přání. Všichni ho moc chválili. Můžu jen a jen doporučit..
civilní obřad
Brno Židenice - bývalý premonstrátský klášter v Brně, Lazaretní 2 - Naprosto bezproblémová komunikace se všemi na matrice Brno-Židenice při zařizování obřadu..Oddávající byl místostarosta Karel Bernášek - všichni tvrdí, že měl krásnou řeč..já si z toho ale skoro nic nepamatuji..
10. led 2015

Ahoj všichni, nemáte prosím někdo tip na dobrý hotel nebo pension v Pardubicích a blízkém okolí, kde by bylo možné uspořádat oslavu/hostinu? Bezbariérové místo i s ubytování pro 40 - 50 lidí..Babička s dědou budou slavit diamatovou svatbu a hledáme místo, kde to oslavit. Díky moc

petulkavt přidala novou fotografii
16. led 2012

Peťulka a Karel

(83 fotek)
Svatební album
5. pro 2011

To to letí,to to letí..jako by to bylo včera, co počítadlo ukazovalo 100 dní do svatby a najednou je tam zase rovná stovka..tentokrát už po svatbě..

18. lis 2011

Tak dnes je to přesně 83 dnů od naší svatby a včera jsem se dozvěděla, že za 183 dnů bude v rodině další svatba. Moje sestřička se bude v květnu vdávat a poprosila mě, zda bych ji šla za svědka..Těším se na plánování další svatby..

petulkavt přidala novou fotografii
25. říj 2011

27.8.2011 - inspirace, představy a co už máme

(157 fotek)