Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

petrahyklova Neaktivní

Svatba byla 16. dubna 2016 Kunín, Region Nový Jičín  • 

 • Jaká byla svatba ? Když začnu loudit ve své paměti, napadají mě tisíce slov jaká naše svatba byla. Ale jedním slovem řeknu - BYLA TO JÍZDA!
  Dovolte, abych Vám ten náš den trochu popsala.
  Byl čtvrtek, svatba za rohem a já si šla dopřát své Beauty and Spa :-D nejdřív obnova svých propadaných řas z dovolené, což už bylo sakra třeba, z řas jsem letěla na solárko vyhřát se a hned zase na nehty, podotýkám, že ten den nebyl vůbec pěkný, celý den pršelo a předpovědi na blížící se víkend byly všelijaké.
  V pátek mě ovšem čekalo překvapení. Vzbudím se, cítím se tak nějak divně, kouknu na sebe do zrcadla a letím za chlapem se slovy - Svatba se ruší !!! Ten ještě v polospánku na mě kouká co se děje. No holky, zkrátka vypadala jsem jak golem ! Dostala jsem totální alergickou reakci na řasy a měla obě oči totálně oteklé a červené. Začala jsem do sebe cpát prášky proti alergii a nějaké kapky do očí. Opravdu se mi chtělo brečet :-D Na obličeji ani jeden beďar ale tohle bylo opravdu naschvál :-D No nic, jeli jsme zdobit sál, se svou družičkou,švagrovou a tchýní - holky mi hrozně pomohly a mé oči se celkem zlepšily.
  Dále byla výzdoba našeho domu - chystali jsme se v sobotu pod jednou střechou. Já u nás v druhém patře a chlap u svého taťky pod náma. Večer se už vše zklidnilo, přijela má nejlepší kámoška, dali jsme si společně s Láďou skleničku vína, a on odešel spát dolů k otci a Peťka se mnou v ložnici. Byla to moje opravdu velká podpora.
  Je sobota 16.4. - 6:00 - Budíček ! vstala jsem juknu do zrcadla a jsem stále golem :-D Hrůza !!! Peťa mě uklidnuje že to tak hrozné není. :-D ( to jsou ty dobré kamošky ) vytáhla jsem z mražáku hranolky a trochu jsem to začla zchlazovat. Dali jsme kafe, natočila jsem ji vlasy, trochu jsem se přimalovala, přijela moje mamka - taky jsem ji učesala ( holky dělám kadeřnici s vizážistikou )
  Veškeré ranní dění bylo venku před domem a u tchána dole. Ke mě mohli jen moji rodiče, fotografka, kameraman, můj svědek a moje krásné družičky.
  Byl čas se obléknout, nikdy nezapomenu jak se na mě všichni koukali. <3 Když si pro mě přišel ženich, předal mi mou květinu - byl to krásný moment. Najednou už sedím v autě a jedem na zámek. Mamka mi říká - ty nejsi vůbec nervozní ? Holky nekecám, nějak mě nervozita a stres obešel ten den kolem ! :-D prostě nebyl !!! to bych přála každému. Po obřadu přišly gratulace, opět krásný zážitek když mají vaši blízcí uplakané oči a zároveň úsměv na tváři. Následovalo focení před zámkem, a asi po hodině příjezd na hostinu, která byla vedle ve vesnici.
  Mít všechny lidi co máte rádi, pod jednou střechou to je něco neuvěřitelného ! Jídlo,rodiče,svědci,naši hosté,zábava, vše bylo naprosto dokonalé ! V průběhu večera ke mě chodili lidi s tím, že to je nejhezčí svatba na které byli! Opravdu svatba prostě je o dobrých lidech a my je tam prostě měli, taneční parket byl neustále plný, lidi od samoobslužného baru se taky neodtrhli. Náš večer skončil ve 3:00 a můžu říct, že za to ty starosti a hlavně peníze určitě stáli!
  A jaké bylo v dubnu počasí? opravdu ideálních 20 C,ráno malinké kapičky deště pro štěstí, a celý den krásně, a jak napsala naše fotografka při první zveřejněné fotografii - TEN DEN VYŠLO SLUNCE PRO NI !
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
petrahyklova
Petra Hyklová Vladimír Sedláček
Registrace: březen 2014
Bydliště: Region Nový Jičín
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 13
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)