Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

paja713 Aktivní

Svatba byla 12. července 2019 Úvaly, Region Praha - východ  • 

  • HRŮZA A DĚS!
    Člověk by řekl, že když nepodcení přípravu a vše dokonale zařídí (za pouhé tři měsíce), takže Vás nic nepřekvapí. A překvapilo. Kdybych mohla udělám to znovu a úplně jinak. Ale! Kupodivu, jak jsem z toho, po tom všem byla nešťastná, tak o to víc se úplně všichni hosté (včetně rodiny) shodli, že to po dlouhé době byla skvělá svatba! :)
    Pořád si opakuji vše, co bylo špatně a proč jsem si toho během dne nevšimla nebo neudělala jinak. Abyste to dobře pochopili... pršelo a to jako celý den a dokonce přišla i bouřka. Všechno jsme měli venku. A i přes plný a jasný harmonogram jsme nedokázali uskutečnit vše.
    Ráno skluz s kadeřnicí, kvůli dopravě. Déšť. Posunutý odjezd. V dešti. Na poslední chvíli jsme obřad z nádherné zahrady s houslistou přesunuli do komnat zámku. Dusno. Všichni zpocený. Focení venku doprovázel chaos, kvůli dešti, takže fofr. Nejnutnější fotky a jdeme ať hosté nečekají a neremcají. V zámku na focení, mokrý a unavený. Ženich hladový, jdeme na oběd. Hostina skvělá, všichni jedlíci ukojení a venku nádherné sluníčko. Chtělo by to šlofíka. Fofrem ze zámku do Úval. Bleskové focení s pejsky. Mokro, žene se bouřka. Dvě fotky a jdeme. Hospoda na dobrým místě, má vše připravené. Rodina sedí pod střechou. Kamarádi mokří. Všichni vyběhnou. Hřmí. Stavíme stany. Všude proudy vody. Čekáme až to přejde. Pořád mi všichni opakují, že budeme mít proudy štěstí, že je to skvělý! Není čas smutnit a vztekat se. Krájíme dort a podává se káva. Personál kmitá, všichni spokojení. Kdy budeme tančit? Jo, až přestane pršet. Tančíme všichni se smějí a zase prší. Kdy budeme házet? Ne, zase začíná... A takhle až do večera. Kamarád ženicha jako Dj nelení, hrajeme svatební hry i přes můj nesouhlas. Uvolněná zábava. Matně si vzpomínám na povel "Bude ohňostroj!... Všichni na náměstí!". Nádhera. Rodina to balí, protože děti jdou spát. Kamarádky to balí protože kluci oslavují. Zůstávají jen nejotrlejší a personál. Je po půlnoci, všichni kdo může chodit uklízí. Přesouváme se do místního baru. Ženich v saku, já ve svatebních šatech. Všichni slaví a my jedeme domů. Ženich dostal příležitost sundat mi 15kg šaty. Nechce se nám spát. V prádle si čteme svatební blahopřání a prohlížíme si dary... Celý příjemně unavený s pocitem, že "už je to za námi," "snad se to všem líbilo", jdeme spát...
    Doufám, že neodradím budoucí nevěsty, to bych určitě nechtěla, protože zrovna věc jako je počasí nikdo z nás neovlivní.. ale, přeci jen, mě ten jeden den v dešti ukázal, že nejde o to, jak ten den proběhne nebo kdo si co řekne, šlo o to, že jsme si řekli ano a jsme svoji :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
paja713
Pavlína Slunečková Lukáš
Registrace: květen 2013
Bydliště: Region Praha - východ
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 3
Po svatbě
3 3 1 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)