coverphoto
Neaktivní

nathercie

K.  /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 16. čvc 2012
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 29. 6. 2013
2572
dní po svatbě
Aktivita
127 příspěvků ve fotoblozích
353 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (121)
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +174
Svatební album
Kačenka a Luboš
29. 6. 2013 Praha - východ | 178 fotek
kameraman
Jan Syrový - Svatební video - Natáčení s Honzou a jeho kolegou Tomášem byla sranda a Honza nám sestříhal nádherný klip a některé věci zachytil líp než fotky. Rozhodnutí mít na svatbě kameramana bylo jedno z nejlepších! http://www.jansyrovy.cz/svatebni-video/kacka-a-lubos-29-06-2013/
účes
Romana Čížková - Romča mi načesala krásný princeznovský a přesto přirozený účes a zvládla mi i na poslední chvíli zašněrovat šaty :-)
fotograf
Fotografka Lenka Seničová - Díky Lence máme spoustu nádherných fotek i přesto, že jsme odmítli učinit z focení hlavní náplň našeho svatebního dne a nejeli jsme pózovat mimo místo svatby.
rozlučka se svobodou
Hany Bany na Vyšehradě - Striptérská show... Nezapomenutelný zážitek s králíčkem v hlavní roli :-)
květiny
Sacherová-Svatební ráj Barbucha - Krásné gerberky, které drží i týden po svatbě! Nadšená jsem byla hlavně ze samostatných gerber do váziček, které byly opravdu krásně dozdobené.
výzdoba
Nevěsta a nevěstiny kamarádky - Díky páteční pomoci kamarádek se podařilo realizovat všechny moje představy o dekoracích a byla to jedním slovem nádhera!
obuv
Globus a Geox - Krásné a pohodlné boty jsem si nečekaně koupila v Globusu, ženich si vybral krásné a pohodlné boty v Geoxu ve Fashion Areně.
bižuterie
Svatební salon Maggie - Krásnou perličkovou bižuterii jsem si koupila v salónu při poslední zkoušce šatů a byla překrásná!
make-up
Romana Čížková (Anet Studio) - Romča mi na ksicht namalovala krásný obličej, který vydržel až do večera druhého dne :-)
doplňky ženicha
Jerem - Fashion Arena - Košile, krásná vínová kravata a pásek koupeny s oblekem, manžetové knoflíčky na přání z Fleru.
doplňky nevěsty
Svatební salon Maggie - Ze salonu jsem měla v ceně šatů půjčený i krásný dvouvrstvý závoj, bolerko a pompadůrku - vše krásné, čisté, voňavé.
popůlnoční šaty
Bonprix - Krásné krémové krajkové šatičky s mašlí. Vzala jsem si je na nedělní snídani a uklízení a prý jsem vypadala jak vévodkyně Kate :-)
víno
Vinařství Luděk Vondrák Mělník - Náš švagr vinař :-) Výborné víno, které si všichni pochvalovali.
catering
Gastronomie Máma - Pan Jakš byl úžasným elementem na naší svatbě, vyloženě jsme se těšili, že ho na svatbě budeme mít, a jídlo, které uvařil a připravil, bylo fantastické, obsluha moc milá a ochotná. Lepší catering jsme vybrat nemohli!
koláče
Maminky nevěsty a ženicha, nevěstiny tety - Mňam mňam, ale dojídat budeme ještě dlooouho... ;-)
instrukce pro svatebčany
Nevěsta a ženich - vlastní svatební stránky - Ženich celé stránky sám naprogramoval, nevěsta napsala texty, nakreslila mapičky... Všichni nám naše stránky chválili.
svatební oznámení
Nevěsta a nevěstina maminka - Musím neskromně říct, že se nám oznámení povedlo :-)
ubytování
Zámek v Kostelci nad Černými lesy - zámecký internát - Krásné, byť jednoduché studentské pokojíky, kapacita 60 míst, jen pár kroků od místa zábavy - perfektní místo!
hostina
Zámek v Kostelci nad Černými lesy - Absolutně nádherné a pro svatbu "vše na jednom místě" absolutně perfektní místo. Splnil se mi sen o zámecké svatbě a bylo to to nejlepší místo, jaké jsme mohli najít.
kostel
Kaple sv. Vojtěcha v Kostelci nad Černými lesy - Nádherné, nádherné, nádherné místo s úžasnou atmosférou. Nikde jinde bych se už vdávat nechtěla :-)
hudba
Rubin Quartet - Tito úžasně sympatičtí a šikovní hudebníci nám hráli hodinu při obřadu a pak dvě hodiny při obědě a bylo to naprosto dokonalé, ohromně to umocnilo zážitek.
hudba
Brideband - Kluci byli dle očekávání úžasní, milí a šikovní, od pěti až do jedný krásně hráli a zpívali, lépe jsme vybrat nemohli!
svatební šaty
Svatební salon Maggie - Nádherné šatičky Mirabella, srdeční záležitost, úžasně pohodlné, vydržela jsem v nich až do čtyř do rána :-)
ženichův oblek
Jerem - Fashion Arena - Krásný kvalitní vlněný oblek za výprodejovou cenu, koupený s pomocí Kamily Vodochodské a upravený na míru.
svatební prsteny
Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Úžasní manželé Ulrichovi a úžasné prsteny, můj vyrobený se vzorem, jaký jsem si vymyslela.
Žádné příspěvky