coverphoto
Neaktivní

mlicavka

Jarča Gabrielová
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. říj 2015
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 11. 6. 2016
2174
dní po svatbě
Aktivita
6 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +33
Svatební album
Jarča Gabrielová a Jan Abrahamčík
11. 6. 2016 Příbram | 37 fotek
rozlučka se svobodou
RODEO II - Oldies Club
Na mojí opravdu legendární rozlučce se svobodou, kterou mi připravily moje nejúžasnější družičky asi nikdy nezapomenu. Byli jsme leckde a dělaly leccos, ale nakonec jsme končily v Rodeu, kde bývají rozlučky často, tak jsou zvyklí, že tam děláte prapodivné věci, protože to máte zrovna za úkol a tak:) a dj je ohromný sympaťák!!!
doplňky ženicha
AnnaBo
Další úlovek z fléru byl hedvábný vázací motýlek, ze kterého měl můj Honzík velikou radost a pořád si s ním hrál, rozvazoval a zase uvazoval:)
doplňky nevěsty
maatja.beads
Krásné šité korálkové naušnice vlastnoručně vyrobila jedna milá paní z fleru:)
šaty pro družičky
OD Kotva
Měly jsme s holkama před sebou náročný úkol: najít troje stejné šaty ve třech různých velikostech v mentolové barvě a ještě ideálně střižené tak, aby sedly všem třem. No, byla to zabíračka, ale našli jsme myslím šaty, které vyhovují všem třem kritériím na jedničku. Holky byly okouzlující a šaty byly i velice pohodlné. V Renátě mají opravdu dobrý výběr, doporučuji!!!
svatební šaty
SVATBA SNŮ
Svatební šaty jsem vybírala dlouho. Nic mi zpočátku neslušelo a svatební salón Svatba snů byl moje záchrana. Nabídli mi krásné, jednoduché šaty za velmi rozumnou cenu. Navíc slečna, která se o mě starala byla ohromně milá, ochotná a trpělivá. Moc doporučuji!!!
svatební prsteny
Zlatnictví Mádr
Velmi příjemná byla spolupráce také s panem Mádrem, který má malé rodinné zlatnictví naproti divadlu Gong. Několik týdnů jsem vymýšlela ladovský motiv na prstýnek a výsledek si můžete prohlédnout v mém fotoblogu. Spolupráce s panem Mádrem byla perfektní.
svatební oznámení
bratr Jožka
Naše ladovské svatební oznámení jsem si namyslela a můj skvělý bratr-grafik ho uskutečnil. Měla jsem z něho hrozně velkou radost a všichni ho chválili do nebes:)
dorty
paní Šimková
Paní Šimková byla také autorkou našeho dortu. Měl tři patra, každé mělo jinou náplň a každé bylo strašně dobré. Nedám dopustit na domácí mandlovku, kterou byl dort potažený, no prostě mňam! A květiny na dort samozřejmě úžasný atelier Modrokvět.
Žádné příspěvky