coverphoto
Neaktivní

misa1106

M
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. čvc 2015
Info o svatbe
Svatba byla 11. 6. 2016
2207
dní po svatbě
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
20 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +15
Svatební album
M a M
11. 6. 2016 Praha | 19 fotek
kameraman
Studio Navara ǀ svatební video
Klobouk dolů! Video bylo naprosto dle našich představ, spíše naše představy předčilo. O Mírovi jsme během svatby skoro nevěděli, byla to opravdu úžasná spolupráce. Rozhodně doporučujeme!!! A moc děkujeme za nádhernou vzpomínku :).
svatební prsteny
Brilas Praha
Prstýnky jsme objednávali v kamenné prodejně v Praze, bylo vidět, že je pan zlatník profesionál, poradil, vysvětlil, vyzkoušel s námi různé šířky, varianty, velikosti a nakonec máme ty nejkrásnější prstýnky. Doporučuji!
svatební šaty
Aliexpress
Šaty byly krásné, samozřejmě to nebyl materiál jako u šatů za několik desítek tisíc. Byla jsem s nimi moc spokojená, vydržela jsem v nich až do večera a na to, jak dopadly po focení po dešti, jsem ráda, že jsem za ně nazaplatila víc :)
civilní obřad
Průhonický zámek
Po několika nepříjemných překvapeních, jako například nedostavené alpinum v době, kdy mělo být už dávno hotové, zavřená cesta, která byla slíbena otevřená a zamčené schody do parku, na kterých bylo předem domluveno focení, to byl krásný obřad. Paní matrikářka i oddávající byly moc milé, mohli jsme mít výzdobu dle našich představ a den si užít. V parku je spousta nádherných míst na focení. Doporučit mohu místo, ale raději si dejte pozor na to, co se slíbí a co je potom realita :) I když je mi jasné, že za to může spíš stavební firma než personál zámku.
Moc příjemný DJ, hrál celý večer hudbu přesně dle našeho gusta :) Moc doporučuji.
květiny
Flowers&More...květiny s nápadem
Květiny pro nevěstu, maminky, družičku, korsáže a výzdoba svatebního místa naprosto přesně podle našich představ. Poslala jsem paní floristce fotografii své vysněné květiny a ta, co vytvořila, vypadala naprosto stejně! A ostatní květiny byly v podobném stylu, naprosto přenádherné a čerstvé. Moc a moc děkujeme a opravdu klobouk dolů.
ubytování
Pension Coloseum Průhonice
Příjemné ubytování jen 5 minut pěšky od Průhonického zámku, skvělá paní manažerka, výborná snídaně. Moc doporučuji.
hostina
Restaurace Coloseum Průhonice
Naprosto profesionální přístup, skvělý pan manažer, ochotný personál, krásná výzdoba přesně podle našich představ. S ničím nebyl problém, měli jsme raut a jídlo bylo vynikající. Mohu jen a jen doporučit. Navíc je restaurace asi 5 minut pěšky od Průhonického zámku, což byla velká výhoda :).
Žádné příspěvky