coverphoto
Neaktivní

mineate

Jitka  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 30. kvě 2013
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 6. 6. 2014
2223
od svatby
Aktivita
129 příspěvků ve fotoblozích
122 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
PrahaČerven 2014Věnuji
Sledované fotoblogy (44)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +139
Svatební album
Jitka a Pavel
6. 6. 2014 Klatovy | 143 fotek
kameraman
Zvěčněte se - Originální svatební VIDEO A FOTO - Filmy od Jany jsou jedinečné, jakoby natáčela vašima očima a srdcem. Je to člověk s dokonalou souhrou velkého talentu, umu a empatie. Pokud hledáte kameramanku, která se umí do vás vcítit a proplouvat tiše a nerušeně celý den kolem, aby zachytila vše co potřebuje, tak neváhejte. S Janinkou vůbec nebudete vědět, že vás někdo točí, máte pocit, že se znáte už léta a její nakažlivý smích, je ten nejlepší lék na svatební nervíky.:-D Jani děkujeme, jsme strašně rádi, že jsme Tě poznali nejen jako „Guru svatebních videí“ ;D, protože tím Ty opravdu jsi, ale i jako člověka, kterého si moc vážíme ♥
svatební prsteny
Michaela Oberstein - Autorský šperk od naší kamarádky a zlatnice. Navržen i vyroben s láskou, co víc si přát.:)
květiny
Květinářství Anthurium - Sehnat hrachor na svatební kytici nebylo nakonec tak jednoduché, jak se mohlo zdát, ale paní Soldánová to zvládla spolehlivě. Rychlá a milá spolupráce, mohu jen doporučit.
výzdoba
Yumy - Skvělá spolupráce s Míšou, kterou jsem poznala tady na Beremku a díky ní i objevila statek Újezd. Vyrobila všechny dekorace od svícínků přes rámečky až po jutové běhouny na stoly a já nemohla být spokojenější, jak to na ten statek krásně zapadlo. Míšo díky, jsi jednička a všem moc doporučuji!
účes
Jíťa Placerová - Snový účes přesně dle mých představ!
make-up
Jíťa Placerová - Kamarádka a zároveň i moje dvorní kadeřnice a vizážistka. Make-up byl úžasný a držel krásně celý den a že jsem mu dala pořádně zabrat.:-D Jíťa má prostě zlaté ručičky!
ženichův oblek
Blažek
doplňky nevěsty
Samodiva - Ozdoba do vlasů na míru od designérky, která opravdu umí! Maximálně ochotná a moc príma holka. Věrko děkuji!;)
svatební šaty
NUANCE fanclub | přidejte se - Moje velké díky paní majitelce pražského salónu, která mi vyšla maximálně vstříc a moje milované tělovky mi půjčila. Děkuji, vracela jsem je jen s těžkým srdcem.:)
dorty
Upekla - Cukrárna, která splnila do puntíku naše představy o dortu a sladkém pohoštění. Vše perfektně vypadalo a hlavně chutnalo. Domluva s paní Petrou skvělá, maximálně doporučuji!
svatební oznámení
DIY - Linoryt by Pája, kompletace a tisk by Jíťa :)
catering
Lukáš Jelínek - Šikovný a nadaný kuchař, který se o nás celý víkend staral na jedničku.
hostina
Statek Újezd u Plánice
civilní obřad
Statek Újezd u Plánice - Nádherné místo, na které jsem přišla díky @yumy a její krásné svatbě ...úžasné a klidné místo jako z pohádky, kde zapomenete na všechny starosti. K tomu všemu milá paní majitelka, která poradí, zařídí a pomůže. Helenko Váš statek je jako sen, nedokážeme si představit lepší místo, kde bychom si řekli svá "ano". Děkujeme!!!
hudba
Pilgrim Pimple - Osvědčená kapela, která zvedne ze židle i zaryté netanečníky. Škoda jen toho nočního klidu, s vámi bych tančila až do rána!;) Zdeňku děkujeme, byli jste skvělí!
fotograf
Khiria - photographer - Zapálená, kreativní a hlavně neuvěřitelně šikovná mladá fotografka, která umí zachytit přesně tu správnou vteřinu a vykouzlit tak ve fotkách sílu okamžiku, který vás v tu chvíli ovládá. Eliško a Anetko, děkujeme, že jste byly v náš svatební den s námi, jste ty nejlepší!
Žádné příspěvky