Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

mikey_von_dricka Neaktivní

Svatba byla 11. července 2014 Praha 8, Region Praha  • 

 • První místo, které nás spojovalo byla brigáda na pokladně. Znali jsme se od vidění téměř rok. Tehdy jsem byl ještě na střední a čekal mě maturitní ples, tak jsem Hanku a spoustu dalších kolegů a kolegyň pozval. S Hankou jsme si domluvili, že jí lístky předám v jedné restauraci. V ten den měla zkoušku s kapelou, takže přišla o něco dříve. Objednali jsme si něco k pití, předal jsem lístky a chvíli jsme si povídali. A v tom jsem měl jasno. Věděl jsem, že si tuhle holku jednou vezmu. Byla to láska na "druhý" pohled :) Bylo to poprvé, kdy Hanka za roky zpívání dorazila na zkoušku pozdě. Ač měla zkoušku asi dvě minuty od restaurace přišla o hodinu později :)

  Hanička je typ člověka, který občas nevidí souvislosti. Takže si ani nevšimla, že jsem do ní bláznivě zamilovaný. Postupně jsme jí byl blíž a blíž, až nakonec pochopila, co k ní cítím. V té samé restauraci o tři měsíce později jsme spolu začali chodit.

  Necelých pět let na to jsme ji tam požádal o ruku. :-) Zásnuby jsem plánoval téměř půl roku a stálo to za to!

  Moci se probouzet každý den vedle té pravé je ten nejkrásnější pocit. Vědět, že tuhle holku si jednou chcete vzít, však s sebou občas přináší pokušení - požádat ji ihned o ruku. Já jsem toho názoru, že jakákoliv žádost o ruku je kouzelná. Pokud je žádost upřímná a z lásky, je nádherná a romantická, ať už svou vyvolenou požádáte na špičce Eiffelovy věže, u Niagarských vodopádů nebo spontánně při vaření večeře. Já chtěl, aby žádost o ruku nebyla jen romantickým a upřímným gestem, ale aby to pro mou dnes již snoubenku Haničkou byl i nezapomenutelný zážitek.

  Měli jsme nekulaté výročí, takže jsem toho využil, aby to nebylo moc okaté. Tvářil jsem se, že nic, ale protože mi bylo jasné, že ví, že dělám překvapení v jednom kuse, musel jsem trochu přizpůsobit taktiku. Haničce jsem řekl, že jdeme na večeři, kde máme rezervaci od šesti hodin. Předtím jsem jí ale zavázal oči, aby se přichystala na malé překvápko. Nasedli jsme do auta a dojeli na soukromé letiště. Tam měl původně stát horkovzdušný balón, ale kvůli počasí v minulých dnech jsem musel na poslední chvíli sáhnout po náhradní variantě, kterou bylo malé letadlo. Nerad létám a musel jsem se opravdu hodně překonat, abych do toho malého stroje nastoupil. Hanka byla opravdu nadšená a zkusila si pilotovat nad místem, kde bydlíme. Netušila však, že to není žádné překvapení, nýbrž pouhopouhá kamufláž.

  Za to, že jsme s Haničkou spolu, může mimo jiné i jedna výše zmíněná restaurace v centru Tábora. Stalo se již tradicí, že jí navštěvuje každý rok na naše výročí, tedy 11. ledna. Jedenáctku mimochodem považujeme za naše šťastné číslo a v našem vztahu nese důležitou symbolickou hodnotu. Samozřejmě jsme návštěvu restaurace nevynechali ani v tomto případě, byť nebylo 11. ledna, ale 11. června. Z organizačních důvodů jsem potřeboval, aby na stole byla večeře ještě před naším příchodem. Když jsme dojedli, požádal jsem o jídelní lístek. Ten si Hanička vzala a když jej otevřela, vypadly z něj karty - všechny byly srdcové jedenáctky, které jsem den předtím nechal vyrobit, protože neexistují. Podívala se na mě a v tom začal někdo hrát na kytaru, potom se přidal houslista a následně cellista. Hráli její oblíbenou z Notting Hill - When You Say Nothing At All.

  Vyzval jsem Haničku k tanci a v předem vypočítaný moment jsem zastavil, aby byla zády ke vchodu. Pověděl jsem jí, co vše pro mě znamená, poklekl a požádal o ruku. Ona řekla ANO. Pak jsme dotančili a k oslavě našeho zasnoubení se přidali i její rodiče a sestra, kteří stáli právě v tom vchodu a o kterých Hanička netušila. Hanky tatínka jsem byl v to ráno žádat o její ruku mimochodem.

  Následoval přesun na náměstí. I táborské náměstí má pro nás velký význam. Je to místo, kde jsme se s Haničkou poprvé políbili. Abychom dodrželi tradici, vydali jsme se tam z restaurace. Doprovodila nás Haničky rodina i hudebníci. Před radnicí se kluci zastavili a začali opět hrát. S Haničkou jsme se na onom náměstí políbili, jako když to bylo poprvé. Vtom se na obloze rozzářil ohňostroj a když skončil, na náměstí přijela osmimetrová bílá limuzína, které si Hanička všimla, až když byla u nás. Nasedli jsme a odjeli z Tábora do Českých Budějovic, domů.

  Celá akce je nahraná na třech kamerách a ještě to fotil kamarád - fotograf.

  A co bylo pak? Šťastní až navěky...  Pár fotek na http://maxq69.rajce.idnes.cz/Neco_ze_zasnub/
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
mikey_von_dricka
hanickasz - 34 r.
Registrace: červen 2013
Bydliště: Region České Budějovice
Příspěvků: 134
Inzerátů: 0
Přátelé: 16
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)