coverphoto
Neaktivní

miccap

Michaela
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. říj 2013
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 27. 7. 2014
3234
dní po svatbě
Aktivita
4 příspěvky ve fotoblozích
35 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (11)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +62
Svatební album
Michaela a Martin
27. 7. 2014 | 66 fotek
květiny
Atelier de Fleur
I když jsem kytku řešila trochu na poslední chvíli, tak nebyl problém. Kytičky byly pěkné a majitelka moc příjemná paní. Ceny jsem srovnávala s dalšími dvěmi květinářkami v Brně a zde vyšla nejlíp.
Udělané na zakázku, přímo podle nás. Jsou krásné a za neuvěřitelnou cenu. Doporučuji!
make-up
Šárka Gottvaldová Make up artist
Šárka je super sympatická a profesionálka. Chtěla jsem decentní líčení, což spousta vizážistek nedokáže moc zpracovat, tak aby to bylo decentní ale zároveň slušivé a Šárka to zvládla na jendničku. Líčení i přes opravdu velký pařák vydrželo až do večera. Děkuji!
ženichův oblek
Bandi Brno
Nemohu nic vytknout, výběr dobrý, obleky i boty kvalitní za super ceny.
svatební šaty
Svatební Salon Bella
Jelikož je to jediný salon v Brně, kde mají značku Pronovias( opravdu výběr ne pár kousků), tak jsem zvolila tento. No už po první návštěvě jsem váhala. Recenze dostupné i zde jsou realita. Šaty na první (placené) zkoušce i přes objednání byly jen některé a samozřejmě o tři čísla větší (podle mě náhoda), na druhé zkoušce opět nebyly všechny. Když jsem si objednala zkoušku před tou finální abych doladila šperky a boty, které jsem si tam kupovala, naplánovala jsem si to zároven ze zkouškou účesu a líčení, abych se viděla komplet dřív, než ve svatební den. Šaty tam opět nebyly. Byla jsem už vážně zklamaná a přístup jedné z prodavačkek, že to nějak hrotím ne? No dobře, ale asi svědomí čisté nebylo, když jsem dostala jako omluvu zdarma naušnice - to jsem byla samozřejmě ráda. Poslední zkouška už probíhala dobře a několikrát se šaty přešívaly, abych se cítila fajn. Nebýt mladší slečny prodavačky, asi bych to vzdala někde v počátku. Takže doporučuji jen těm s obrovskou trpělivostí, kteří sní o Pronovias :)
dorty
paní Ondrová - Troubsko
Dort byl moc dobrý, ale vzhledově jsem tak spokojená nebyla.
svatební oznámení
Vlastní výroba
znovu už bych do toho nešla...nevěřila jsem jaký je problém vytisknout oznámení přesně v barvě, kterou chcete i když proto uděláte maximum. A ochota grafických studií, které na vás dívají jak na blba, že to tak hrotíte k tomu moc nepřidá. Nakonec sme to zvládli, ale už nikdy více :)
ubytování
Farma Ovčí terasy
viz výše :)
Žádné příspěvky