Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

maybeoneday Aktivní

Svatba byla 17. srpna 2019 Dolní Kounice, Region Brno  • 

Fotograf Foto Marcela Novotna - Marcelka je skvělá, domluva s ní je bezproblémová a tak zapadne do kolektivu, že ani o ní ani nevíte :) Ale výsledek je parádní.
Hudba DJ GeGi (Lukáš Chmel) - Velmi příjemný a energetický pan DJ. Na všem se s námi předem domluvil, takže jeho služby byly šité na míru a naprosto skvělé.
Civilní obřad Hrad a zámek Dolní Kounice
Hostina Hrad a zámek Dolní Kounice - Nádherné okolí zámku, překrásné a romantické prostory a celý průběh našeho svatebního dne zařízený do puntíku. Měli jsme vše co jsme si přáli a služby, které předčily naše očekávání. Svatba na tomto místě je opravdu překrásným zážitkem na celý život. Nezbývá nám, než držet usměvavé paní Svobodové palce, ať jim to tam takhle skvěle klape dál a všem toto místo vřele doporučit.
Svatební oznámení Svatební oznámení, svatební noviny Michal - S oznámením jsme byli velmi spokojení.
Kočár s koňmi Pan Petr Brunclík - Krásné překvapení od ženicha a nezapomenutelný zážitek :)
Dorty Paní Tereza Grycová, Brno - O dortu se pějí chvály ještě teď, absolutně výborný a bez chybičky.
Svatební šaty Svatební salon EL - Krásný a čistý salón s překrásnými šaty, nejraději bych si půjčila všechny :) Šaty byly perfektně připravené a tak voňavé, že ještě ráno po svatbě voněly, jako bych je právě přinesla ze salonu :) Mé uznání má také paní asistentka Andrejka, která byla velice milá a trpělivá na všech mých zkouškách :) Jsem přesvědčená, že jsem si nemohla vybrat lépe.
Květiny Květiny Smištíková - Neměla jsem úplně jasnou představu, a tak jsem ji paní květinářce vylíčila jen tak zhruba. Květiny byly ale nakonec hezčí, než jsem si mohla představit.
Účes Ingrid Smejkalová, Brno - Skvělá a velmi kreativní slečna kadeřnice.Je na ní vidět, že svou práci dělá s radostí a to se odráží i na výsledku.
Make-up Jana Hloušková - Byla jsem velmi spokojená.
Ubytování Hotel Vinum Coeli**** - Hotel je sice pěkný a čistý, ale ceny jsou na poskytované služby a lokalitu velmi vysoké.
Ženichův oblek Pánské obleky BANDI - V tomto obchodě jsme kupovali již druhý oblek a služby jsou zde naprosto bez chybičky. Obleky sedí jako šité na míru a ženich se celý den cítil velmi příjemně a to je nejdůležitější.
Doplňky ženicha Pánské obleky BANDI
Svatební prsteny Zlatnictví Aullo (OC Královo pole) - Prstýnky jsme si vybraly na veletrhu a šli je koupit přímo na prodejnu. Jsou moc krásné, pohodlné a jsme s nimi velmi spokojeni.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
maybeoneday
Veronika Marek
Registrace: listopad 2013
Příspěvků: 26
Inzerátů: 15
Přátelé: 3
Po svatbě
2 2 9 dní
Po svatbě
Moje kolekce