Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

magnolia Neaktivní

Svatba byla 8. srpna 2008 Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov  • 

  • Náš svatební den byl okouzlující a nezapomenutelný, plný dojetí, slz a štěstí. Prožili jsme jeden z nejkrásnějších dní v našich životech a těšíme se, že takových šťastných chvil bude v našem manželství spoustu. Po osmi letech společného živote se znovu cítím jako zamilovaná holčička, která našla svého prince.

    Jak už to tak bývá, něco se povedlo více něco méně. Bez zmatků by to snad ani nešlo a kdo mně zná, tak ho nepřekvapí, že jsem i na svojí vlastní svatbu přijela pozdě. Nicméně si myslím, že zvolit pátek 8.8.2008 byla šťastná volba a pozdější hodina obřadu nám dovolila se na všechno řádně připravit. Sobotu jsme prospinkali a v neděli jsme se vrátili na místo činu a udělali si procházku po Červeném Hrádku. Nemělo to chybu.

    Chtěla bych všem svatebním hostům poděkovat, že nás v tento den přišli podpořit a vyprosili nám tam nahoře pěkné počasí. Dědo stejně vím, že jsi to nahoře zařídil ty. Za to, že se celá svatba vydařila vděčím nejvíc svým rodičům a babičce, bez Vás by nebylo možné, abych si splnila svůj sen a já Vám za to z celého srdce děkuji.Mámu organizačnímu týmu v čele s mamčou, tátou a tetou děkuji za přípravu celého dne. Tetě, družičce Lenče, Romče a rodičům děkuji za obrovskou pomoc při přípravě výzdoby, povedlo se lépe než v mých představách. Družičkám Lenče a Kátě děkuji za to, že byli všude, kde byla potřeba. Bédovi , že tu naší bandu rozvezl domů. Klukům z Scham Rocku z Jirkova děkuji za pohoštění při zdobení aut a za lodičku. Babičce a jejímu Ervěnickému babinci za výborné koláčky. A nesmím také zapomenout na Péťu Stuchlíka, který se na poslední chvíli postaral o zdokumentování celé té velké slávy. Děkujeme za svatební dary, protože nám pomohli splnit náš sen o exotické dovolené v Dominikánské Republice, odlétáme 20.8.2008.

    Bylo to krásné, ale jednou to stačilo.
Monča a Pája - 8. srpna 2008 - Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov - 49 fotek
magnolia
Monča Pája
Registrace: květen 2007
Bydliště: Region Chomutov
Příspěvků: 9035
Inzerátů: 0
Přátelé: 4