Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

maginka87 Neaktivní

Svatba byla 18. července 2009 ve Sloupě v Moravském krasu, Region Blansko  • 

 • Náš svatební den byl nádherný, ráno jsme se všichni společně nasnídali a nevěsta potom vyjela ke kadeřnici a ke kosmetičce a ženich jel mezitím vyzvednou kytičky, pro svoji maminku a potom do svého rodného domku,ze kterého potom s rodiči společně vyjížděli.Díky mé mamince,sestřičkám bylo doma připraveno pro svatebčany občerstvení,přijeli mi kamarádky ze školy,kterým patří také velký dík, protože připravené dobroty daly na tácy,obsluhovaly svatebčany a pomohly zdobit auta a připínat myrty, díky jim za to, že tu byly,jinak by ani moje sestřičky neměly čas se obléknout. Potom mě Hanka a Soňa pomohly do šatů a pak už mohl přijít ženich:-) Dostala jsem od něj a jeho rodičů perlový náhrdelník, takž jsem si ještě šperky předělávala,protože jsem měla původně štrasovou soupravu od sestřenky Evičky. Do odjezdu na svatební obřad byla ještě chvíle,tak se všechno pěkně stíhalo. Svatební kolona měla 17 aut, seřadit je nedělala mému budoucímu švagrovi marčovi žádnou práci, i když to byl nadlidský úkol:-) No a pak už se jelo na obřad, který byl v kostele. Kostel ve Sloupě je nádherný,veliký a ta ulička je hodně široká,takže se skvěle šlo. Měla jsem 3 družičky, své dvě sestřičky a malou Valérku dceru sestřenice Leničky. kostel byl krásně vyzdobený, děkujeme paní Hlaváčové, která se o to postarala a také našemu panu Němcovi, který se nám o květiny postaral. V kostele to velmi rychle uteklo, i když to byl obřad se mší. Po obřadě jsme stihly vyfotit společnou skupinku a začalo nám pršet. Museli jsem vynechat focení skupinek a utíkali jsem na místo hostiny do Staré školy (ještě že to bylo hned naproti). Po rozbíjení talíře a klasické vody a vodky se už mohlo na oběd,který byl vynikající. Po obědě jsem vyfotili pár skupinek vevnitř v hotelu a jelikož pršet nepřestávalo,museli jsem odjet se fotit do ateliéru do Boskovic. Svatebčani mezitím měli možnost hrát bowling, kulečník, fotbálek. Kapelu jsme měli objenanou na 18 hodinu, prvním novomanželským tancem to odstartovalo,pak tanec s rodiči, kapela byla úžasná, hráli skvěle a písničky se líbily všem, tancovalo se hned od začátku,což jsem byla ráda.Pak na pár minut přestalo pršet,tak jsme utíkali se fotit se alespoň před hotel zbytek skupinek. No a pak už byl raut,kteří si všichni chválili,hlavně čokofontánu a kýtu,která se dělala na ohni. Někteří svatebčani s námi bohužel i přes naše přání příliž neslavili a netančili, měli jinou zábavu. Nicméně parket byl plný a my si to s manželem náležitě užívali. Nevěsta házela kytku (měla jsem ji objednanou,neházela jsem tu svoji) a chytla ji sestřenice Lenička, podvazek potom její přítel Zdenek:-)
  Svatební veselí končilo v 1 hodinu, my jsem šli potom na pokoj a moji rodiče potom až do konce organizovali odjezdy hostů.
  Tímto bych jim chtěla poděkovat, měli tolik práce s přípravami,perný den, kdy se museli starat o hosty,kteří k nám přijeli a ještě vydrželi do konce pořád fit a ochotni nám pomáhat.Mami a tati,moc vám děkujeme, však vy víte,jak váss máme rádi:-)
  Velký dík patří mojim sestřičkám,janičce a Haničce,které mis přípravami pomáhali a bez kterých by tento den nebyl tak úžasný, stíhaly nuvěřitelně moc věcí najednou a já je neustále v den svatby potřebovala mít u sebe,prostě bez nich bych to nezvládla!!!!Jani a Hani,jsem moc ráda,že vás mám....
  Chtěla bych poděkovat mojim praroičům,za to, že v tento den byli s námi, za to, že mi spořili a já si svůj den mohla udělat podle svého...
  A velký dík patří i mému svědkovi, strýcovi Pavlovi, že se této důležité role zhostil a myslel na všechno a zachránil ženicha svou košilí:-)
Magda Petrželová a Martin Slouka - 18. července 2009 - ve Sloupě v Moravském krasu, Region Blansko - 50 fotek
maginka87
Magda Slouková - 32 r. Martin Slouka
Registrace: únor 2008
Bydliště: Region Blansko
Příspěvků: 373
Inzerátů: 0
Přátelé: 4