Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lukik NEAKTIVNÍ

Svatba byla 8. září 2007 na nádvoří hradu Zvíkov, Region Písek  • 

 • Jaké to bylo? Šílené, krásné, vražedné (chtěla jsem zabít manžela), úchvatný, prostě jedinečný. ZPOZDILI JSME SE NA VLASTNÍ SVATBU O VÍC JAK HODINU!!! Oddávající nám řekl, že co oddává od roku 1990, se mu tohle nikdy nestalo. Co jsem se vyptávala po známých, tak to taky nikdo nikdy neslyšel.
  Začalo to už den předem, kdy mi manžel donesl kytky. Podle mé svědkyně jsem dostala záchvat, jak Vladko ve VyVolených. Já to samozřejmě popírám. :-) V den svatby přijel odvoz už s menším zpožděním, které jsme navýšili díky tunám věcí, co jsme táhli sebou a než je nacpali do auta, tak to chvíli trvalo. Například asi deseti litrům kuřecího vývaru, který nakonec zkysl. Chvíli po tom co jsme vyjeli, volal manžel na všechny strany, že výjezd z Prahy je totálně ucpaný, díky neohlášenému triatlonovému závodu. Tak jsme to objížděli a trochu zabloudili, ale žádná tragédie. Když jsme byli chvíli před místem setkání a zároveň oslavy, tak mi volal manžel, že si budu muset vzít někoho jiného, protože jeho otec je s oblekem ještě na Zbraslavi. V půl jedenácté! Obřad měl začínat v půl dvanácté. Téměř 70 km od místa obřadu! Plus to, že vezl i mého tátu. Chvíli jsem nadávala až jsem byla rudá, pak si řekla, že si od někoho oblek půjčí a táta dorazí rovnou na Zvíkov. Když jsme dorazili na místo výpravy, tak jsme letěli rychle líčit a v tom začali výkřiky, že se nemůže najít jídlo pro našeho malého Peťulu a protože ten jedl v šest ráno, tak by obřad a focení bez řádného řevu nepřestál, muselo se najít, fakt tortura.. Potom se nemohl najít můj závoj... Tchán nakonec dorazil a říkal, že když mu neseberou papíry teď, tak už nikdy. Nepřivezl manželovi vestu s vázankou, ale to už je jen drobnost. Vyráželi jsme v 11:45! Vrchol všeho, aspoň pro mě nastal záhy. Manžel odbočil na cestu, která trvala o dvacet minut déle. Když mu volám, kam jede, tak na mě hystericky ječel, že on jede tudy a já si mám jet kudy chci. Takže jsme museli jet za ním, protože jet sama by bylo docela nevhodné a nikdo by za námi nejel díky tomu, že jsme byli na konci kolony. Nadávala jsem a prohlašovala, že si ho nevezmu. Nejspíš nám zachránil manželství můj odvoz, manželův kamarád, který si dělal ze všeho legraci, vyprávěl vtipy a zpíval (neumí zpívat), takže jsem se trochu uklidnila. Petra omlouvá to, že mu chvíli před tím volal bratr, co už čekal na Zvíkově, protože tam chystal aparaturu a ječel na něj, že nás neoddají a že jsou tam všichni naštvaní. Nakonec řekli, že nás oddají v půl druhé, takže úleva nesmírná. Erik, můj řidič pak říkal manželovi, že se naučil nová sprostá slova. :-) No nevztekaly by jste se holky taky? :-) Když nás viděl starosta a matrikářka, tak se smáli na celé kolo. Obřad a oslava proběhli více či méně v pořádku. Nejlepší bylo večer karaoke, které můžu vřele doporučit. Je hodně vtipné, když večer postoupí a ti největší slušňáci začnou vyřvávat "colu, pijeme colu!". :-D
  Ale nebyli by jsme to my, kdyby to bylo úplně v klidu. Můj milý bratr se opil, nadýchal se asi dvaceti heliových balónků a nazvracel nám do auta.
  Teď už se tomu jen smějeme a myslíme, že lepší svatba být nemohla, i když nám zrovna počasí nepřálo, ale aspoň nepršelo.
  Chci touto cestou ještě poděkovat všem co nám pomáhali, i když Vás nejmenuju, vím o Vás a beremese.cz, díky, dík. :-)
  ALE PŘEDNĚ CHCI PODĚKOVAT NAŠEMU MALÉMU PÉŤOVI, ŽE BYL CELÝ DEN MOC HOĎNOUČKÝ. TAKÉ SVÉMU MUŽI. JE TO SKVĚLÝ ČLOVĚK A KDYŽ JSEM JAKO MALÁ SNILA O IDEÁLNÍM MUŽI, TAK JSEM SNILA O NĚM. JE TO SKVĚLÝ TÁTA A MANŽEL, PŘÍTEL, KAMARÁD. MILUJU VÁS OBA, MOJI PÉŤOVÉ!
  Další foto dodám postupně, musím zmenšovat.
lukik
Lucie Votavová Petr Mičánek
Registrace: srpen 2007
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 45
Inzerátů: 0
O mně: Nejhorší na světě je být člověkem a nejtěžším jím zůstat.
Přátelé: 0