Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

luj89 Neaktivní

Svatba byla 22. srpna 2015 Žamberk, Region Ústí nad Orlicí  • 

Fotograf Aleš Bílý - Nepoužívá žádné rekvizity, nearanžuje vás do nepřirozených póz, nemá rád kýčovitost - prostě pro nás ta nejlepší volba :-D
Hudba Duo Tomanovi
Hostina Restaurace na Horách, Česká Třebová - Přenádherný sál v krásném místě u lesa, studánky a kapličky. Nejlepší jídlo a výborná obsluha! Všichni hosté byli strašně spokojení.
Dorty Bobo Café Litomyšl - Konečně moderní cukrárna/kavárna v našem okolí! Udělají dort podle Vašeho přání. Dort předčil má očekávání. Moc doporučuji!
Svatební šaty Salón Marion, Letohrad - Ač jsem nechtěla půjčené šaty, nakonec jsem vybrala skvěle padnoucí, jednoduché, nádherné šaty, které se i s mou výškou 151 cm vůbec nemusely upravovat :-). Prostě zázrak.
Podvazek pro nevěstu Fler - Kdybych se vdávala znovu, podvazek bych vynechala. Byl zbytečný, věděla jsem o něm jen já a nakonec mi stejně z nohy sjel :-D
Obuv Rose Scent, Svatební a květinové centrum Pardubice - Botičky opravdu nádherný a pohodlný! Všem se líbily. Bohužel nemůžu doporučit zmíněný eshop... U botiček měli uvedeno, že dodají cca do 2 týdnů, ale po měsíci od objednání a jedné urgenci mi napsali, že mou vel. už nemají a zda chci jinou. Zkusila jsem o číslo menší a po 2 dalších urgencí a dalším měsíci a něco teprve dorazily.
Make-up Pani Macounova, Zamberk - Ačkoliv mi paní jako člověk moc nesedí, je opravdová profesionálka v oboru (a navíc líčí za minimální cenu). Jen už tedy o sobotách nelíčí... :/
Ženichův oblek Elegance Žamberk - Krásná cena, za symbolickou částku oblek i na míru upraví
Květiny Kvetinarstvi Doleckovi, Zamberk - Opravdu nádherné květiny, které vypadaly jako čerstvé ještě tak týden po svatbě. Udělají vše podle přání.
Účes Salon Mona Žamberk - Účes se všem líbil, byl vzdušný a ,,pohodlný". Kdyby neotěhotněla moje kadeřnice, šla bych k ní. Salon Mona je cenově hodně vysoko a nemám ráda nabízení produktů v kadeřnictví... Asi jsem měla zvolit jinak.
Svatební prsteny GOLDEX - snubní prsteny - Zvolili jsme stříbrné prsteny - měli jsme spíše vybrat z palladia... Goldex je fajn, ale výměna prstenu kvůli velikosti je zpoplatněná...
luj89
Lucie - 30 r. Jiří - 38 r.
Registrace: únor 2013
Bydliště: Region Ústí nad Orlicí
Příspěvků: 748
Inzerátů: 0
Přátelé: 12
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)