Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lucyka NEAKTIVNÍ

Svatba byla 7. srpna 2009 kostel sv. Jana Nepomuckého ve St.Bělé, Region Ostrava  • 

  • Bylo to nepopsatelné. Musím říct stejně jako ostatní ,že den velmi rychle utekl a přála bych si ho zopakovat a i můj miláček to řekl. Bylo to nad má očekávání. Nádherné a nezapomenutelné.
    Muj den začal ráno v 7 hod. kdy dorazila kadeřnice s kosmetičkou. Kupodivu vše bylo rychle zvládnuto. Kolem 11 hod. jsme se vydali na cestu směr St. Bělá, kde mě měl čekat ženich, který si pro mě nepřišel domů jak bývá zvykem. Takže jsem se schovávala aby mě neviděl dokud nebyl čas jít k oltáři. Vedl mě můj bratr,který chudák nevěděl co dělat. První šel náš syn který nesl prstýnky,potom měla jít dcera a házet květinky ale do toho se jí nechtělo a začla plakat,takže šla zároveň semnou. Obřad byl super ale bylo pro nás oba velmi dojemný náš slib,u kterého jsme oba už brečeli. Po obřadu jsem se šli fotit něco málo před kostel a pak sami do Staré Vsi nad Ondřejníkem na zámeček ,kde to bylo velmi pěkné. No a potom nastal odvoz na hostinu,která se konala na Skalce. Hostina byla naprosto skvělá. Všichni koho máme rádi tam byly a zábava byla naprosto skvělá bez jakékoliv chyby. Všichni se skvěle bavili, nebyly žádné trapasy a ostudy a zábava trvala do 1 hod. ranní. (něco málo přes).
    Od manželového svědka jsme měli jako svatební dar nocleh v Krasném Poli u Ferdy,takže jsem tam dorazili před 2 hod a kolem 4 hod. jsme šli spát. Škoda že vše tak rychle uteklo a brzy skončilo. S manželem jsme si to užili na víc jak 100% a všem za účast moc děkujeme. Zárověň bych chtěla poděkovat mé svědkyni a hlavně mé mamince, bez které bych to asi těžko vše zvládla. Děkujeme všem a škoda, že si to už nemůžeme zopakovat))))
Lucie Barták a Tomáš Barták - 7. srpna 2009 - kostel sv. Jana Nepomuckého ve St.Bělé, Region Ostrava - 50 fotek
lucyka
Lucie Barták Tomáš Barták
Registrace: srpen 2008
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 380
Inzerátů: 0
Přátelé: 0