coverphoto
Neaktivní

lucizahr

Lucka  /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 26. čvn 2012
bydlí v městě Praha - východ
Info o svatbe
Svatba byla 25. 5. 2013
2604
od svatby
Aktivita
19 příspěvků ve fotoblozích
8 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (8)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +147
Svatební album
Lucka a Lukáš
25. 5. 2013 Praha - západ | 151 fotek
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Prsteny jsou jedním slovem krásné! Prodejkyně v pražské pobočce lehce zmatené. :-D
účes
Lenka - moje stálá kadeřnice - K Lence chodím už celou věčnost a nikdy jsem od ní nešla nespokojená. Byla to pro mě jasná volba a nezklamala mě. :-)
make-up
Adéla Bartáková Make up Artist - Adý je milá, příjemná a hlavně moc šikovná! Kdybych se vdávala podruhé, nechci jinou vizážistku! :-D
ženichův oblek
Louis Purple - Oblek je kvalitní, šitý na míru za bezvadnou cenu. Jen jsme byli maličko zklamaní z pár nedostatků (jedna manžeta na košili kratší, špatná záda u vestičky). Pozitiva ale převažují a negativa budou odstraněna. :-)
popůlnoční šaty
Bonprix - Objednány na slepo, ale všem se moc líbily, takže účel splnily. :-)
svatební šaty
Svatební salon Zoryana Stekhnovych - Paris - Malý salón v Praze, který jsem objevila naprostou náhodou. Šaty jsem koupila za krásnou cenu jako nenošené. Jsou z kvalitního materiálu a ohromně pohodlné! Žádné brnění! Doporučuji navštívit!
dárky pro hosty
Nevěsta - Dárečky jsem vyráběla sama z mýdlových plátů, které jsem objednávala přes internet. Byla to fuška, ale všem se moc líbily. Moje teta si dokonce myslela, že jsou to bonbóny a jedno ochutnala. :-D
koláče
Laskominy - Tak tady smekám klobouk! Objednávali jsme makronky, minidezerty a koláčky a hosté byli unešení tím, jak všechno výborně chutnalo! A i my! Zuzko patří vám náš velký dík!
dorty
Erhartová cukrárna - Tato cukrárna má naprosto fenomenální dorty a zákusky, které už jsme znali před svatbou. Cena dortu byla vypovídající jeho kvalitě, chuti, čerstvosti a vzhledu. Dort si každý jenom pochvaloval. Snědl se celý, a přestože byl pro 50 lidí a nás bylo 45, nic nezbylo.Já jsem jen ráda, že jsem zahránila jeden kousíček na výročí. :-)
svatební oznámení
Adlina www.fler.cz - Bezva komunikace a výsledná práce byla bezchybná a přesně odpovídala tomu, co jsme si přáli!
civilní obřad
Penzion Spálený mlýn - Místo je to naprosto kouzelné! Měli jsme obřad v altánku a oslavu v sále. Jednání s paní Vítkovou bylo příjemné, stejně tak jako paní Vítková sama. Kvůli počasí jsme museli zvolit mokrou variantu a ze strany penzionu v tom nebyl žádný problém. Pro ostatní nevěsty: mají krásné a romantické svatební apartmá!!!
hudba
Bc. Vítězslav Bílý - DJ Vitamin - Nejlepší DJ ever! Všichni hosté si ho nemohli vynachválit! Hrál a moderoval úžasně! Víťu jenom doporučujeme!
kameraman
Jan Vaněk - Potůčkovi - O Honzovi jsme celou dobu vůbec nevěděli. :-) Video ještě nemáme, ale věřím, že bude super!
fotograf
Iva Mažgútová profesionální fotograf - Už máme prvních pár fotek a jsou přesně takové, jaké jsem od Ivy čekala. Dokonalé! Spolupráce s ní byla výborná!
lucizahr přidala novou fotografii
3. říj 2013

Lucka a Lukáš

(151 fotek)
Svatební album
lucizahr přidala 4 nové fotografie
4. kvě 2013

2. zkouška šatů - a je vybráno

(7 fotek)
19. bře 2013

Popůlnoční šaty

(4 fotky)
lucizahr přidala 10 nových fotografií
26. lis 2012

1. zkouška šatů

(23 fotek)