coverphoto
Neaktivní

looca

Luci
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 15. srp 2007
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 20. 6. 2014
2246
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
12 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +6
Svatební album
Luci a Péťa
20. 6. 2014 | 10 fotek
výzdoba
maminka - Vymyslela jsem kombinaci a maminka splnila má přání do puntíku :)
květiny
Reliéf - Lucie Smělá - Květiny krásné, splňovaly očekávání. Jen komunikace vázla...
svatební prsteny
účes
Markéta Bartáková - Markét byla jedna z mála jistot od prvního dne plánování svatby :). Chodím k ní už dlouho, takže to byla jasná volba :)! Dokáže na vlasech vytvořit neuvěřitelné věci, za krátkou dobu a ještě pořád s úsměvem na tváři :)
make-up
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková - Jedním slovem to nejde vyjádřit! Péťa je prostě smíšek, tak pozitivní člověk, který dokáže svou dobrou náladou "nakazit" všechny kolem. Jsem šťastná, že jsem si vybrala Péťu, krásně nalíčila nejen mě (líčení vydrželo i druhý den), ale i ostatní svatebčanky, zavázala mě do šatů a poradila pár opravdu cenných fíglů.
ženichův oblek
Bandi - Jasná volba, velká spokojenost! Ženichovi oblek krásně padnul, stejně jako vestička s regatou
podvazek pro nevěstu
Dana Suchánková - od maminky, když jsme se byly podívat na svatebním veletrhu
doplňky nevěsty
ebay - Dlouhý závoj, naúšnice a vlasový hřebínek, takové, jaké jsem si představovala
svatební šaty
bazar Beremese - Krásné, pohodlné, styl, který jsem měla vysněný
koláče
Maminka, Nemocnice Milosrdných sester Karla Boromejského v Praze - Moje nejšikovnější maminka mi napekla koláčky v pěti příchutích do všech výslužek a na hostině jsme pak měli koláčky od Milosrdných sester z nemocnice pod Petřínem
dorty
Laskominy - Výborný, všem moc chutnal, Zuzka je neuvěřitelně šikovná! Měli jsme třípatrový dort, přesně podle obrázku, v každém patře jiná náplň
instrukce pro svatebčany
Já s manželem, švagrová, svědci - Za vše velký dík ;)
svatební oznámení
Já s manželem - Chtěli jsme něco originálního, takže po večerech jsme vymýšleli, děrovali, lepili a s výsledkem jsme spokojeni ;)
svatební auto
Svatební veteráni, JUDr. Stanislav Stuna - Opět můžeme jen a jen doporučit! Nejprve rychlá komunikace s paní Stunovou, kde nám bylo umožněno se na veterána i přijít podívat (a o autu pro nevěstu bylo jasno :). Pak i samotná jízda s panem Stunou byla prostě úžasná a je to zážitek na celý život :)!
hostina
Lískovka, Mníšek pod Brdy, p. Maxa - Restaurace Lískovka byla nějvětší pecka na celé svatbě! Krásné prostory, pozorný a ochotný personál. A hlavně vynikající a s láskou připravované kvalitní jídlo, na nějž posloucháme chválu doteď :). Také domluva s panem provozním byla na jedničku, ve všem nám vyšel vstříc.
fotograf
Kryštof Novák. Kryspin.cz - Neuvěřitelně kreativní, milý a pohodový člověk na svém místě! Jeho tvorbu jsem viděla poprvé tady, na beremku, nadchnul nás a bylo jasno ;). Navíc měl fotky za pár dní a výsledek předčil očekávání ;)!
civilní obřad
Mníšek pod Brdy - Matrikářka paní Balíková-milá a vstřícná paní, která miluje svatby, nic pro ní není problém. Člověk na svém místě :). A oddávající, paní Jarolímková, měla krásně napsanou řeč! Celý obřad byl originální, nebyl sfouknutý za 5min. Všem na Mníšku patří ohromný dík!
hudba
Kapela Bosáci - Sázka na jistotu, mají tak široký repertoár, že si vybere každý. Komunikace rychlá, kluci sympatičtí, prostě super :)!
Žádné příspěvky