coverphoto
Neaktivní

lesnisvatba

Jiřina  /  37 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Krátké vzduchoprázdno po svatbě...Svatba byla úžasná, ale přesto všechny ty přípravy, nervozita, spánkový deficit a celkově styl života a myšlení v posledních týdnech se na dalších pár dní, možná týdnů budou ještě zrcadlit tam a zpět, než se vše zase vrátí ke svého normálu a objeví se nové cíle a výzvy.
zaregistrovala se 17. čvc 2015
bydlí v městě Rakovník
Info o svatbe
Svatba byla 29. 8. 2015
2538
dní po svatbě
Aktivita
3 příspěvky ve fotoblozích
7 příspěvků ve fóru
3 inzeráty
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +15
Svatební album
Jiřina a Robert
29. 8. 2015 Rakovník | 19 fotek
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny.
Co dodat, jsou to profíci. Výběr je veliký, možnosti takřka neomezené, prodloužená záruka, doživotní servis a profesionální ale příjemný přístup při návštěvě obchodu. Prsteny jsme předvybrali na internetu a na místě objednali při první návštěvě. Přestože jsem požadovali různé úpravy a záměny, vše bylo po měsíci nachystáno dle našich přání. Jsme moc spokojeni.
hudba
Jan Sklenička
Opravdu nezaměnitelná sváteční atmosféra před, během a po obřadu. Procítěná hra. Během odpoledne jsme navíc požádali o dva kratší koncerty, první jemnější a později rockovější - dynamičtější a hosti byli úplně nadšeni, bouřlivě tleskali po každé skladbě a v každém bloku si vyžádali 2-3 přídavky. Takže opravdu vřele doporučuji tohoto hudebníka.
dárky pro hosty
Novalinda, Fler
Krásné ručně vyráběné stříbrné šperky jako dárek pro svědkyni. Bezproblémová komunikace a rychlé zhotovení a zaslání v pěkných krabičkách. Jen předat.
podvazek pro nevěstu
Fler - Oli Kovtsur
Rozdíl v designu oproti běžným doplňkům je opravdu markantní. Také velmi příjemná komunikace!
květiny
Mat Flowers, Praha, Francouzská
Pohodová domluva, krásná a originální kombinace rostlin v kytici.
dárky pro hosty
Medumíra, Fler
Perníčky pro hosty, svědky a rodiče - velmi chutné, měkké po 3 dnech, sladké a voňavé, zdobení krásné a velmi rychle hotové. Oceňuji také perfektní přepravní obal.
účes
Veronika Berková, Kladno, pasáž Hutník
Moje dlouholeté kadeřnice ani v můj svatební den nepochybila a ve velmi krátkém čase, který jsem jí dala, vytvořila přirozený a romantický styling, který přesně seděl do našeho konceptu.
dorty
Petra a Dana Dezortová, dorty-domu.cz, Praha
Nejen, že byl dort nádherný, ale byl neuvěřitelně chutný! Mnoho hostů nám řeklo, že lepší svatební dort nikdy nezažili. Jedl se s chutí i ráno k snídani a kdo mohl, tak si poručil kousek do výslužky. Oceňuji také velmi profesionální a pohotovou mailovou komunikaci slečny Petry.
Žádné příspěvky