Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

lenkous NEAKTIVNÍ

Svatba byla 24. července 2009 v Děčíně na zámku, Region Děčín  • 

 • Svatební den byl nádherný,úžasný ale krátký

  -------------------------------------------------------------------------------------------

  Začalo to kadeřnictvím a líčením v sedm hodin ráno,po celou dobu co jsem seděla u kadeřníka lilo jako z konve,když jsem byla připravená přijel pro mě svědek ženicha, který se ukázal jako opravdový profesionál.
  Příjezd nevěsty k rodičům kde už na mě všichni čekali.
  Zatím vše proběhlo tak jak bylo plánováno.
  Šla jsem se připravit, obléknout a pak už to šlo strašně rychle - ženich předal kytici já mu připnula korsáž na klopu a jelo se na zámek to už naštěstí nepršelo.
  S tatínkem a s družičkou (to že tam budu mít malou slečnu jsem se dozvěděla týden před svatbou tak už se nestihli půjčit šatičky, ale to nevadí byla úplně úžasná a myslím že si to užila a nesla nám prstýnky ) jsem šla do přípravny nevěsty kde bylo malé focení, mezi tím se v obřadní síni připravovali svatebčané a ženich. Otevřeli se dvoje dveře, začala hrát hudba a my jsme vykročili bylo to nádherný a nepopsatelný. Po dobu obřadu opět lilo. pak přišlo to krásné ANO a šlo se fotit když jsme vycházeli ven tak svítilo sluníčko prostě počasí si s námi hrálo, když jsme se fotili v Růžové zahradě opět začalo pršet to už pak svatebčané odjeli na místo hostiny a my si ještě počkali než přestalo pršet pak si užívali focení ještě bylo pár fotek v ateliéru a pak už jsme frčeli za ostatními bylo to tak naplánovaný aby to tam stačili připravit. Když jsme přijeli rozbili nám talíř my ho zametli prosříhali jsme se srdíčkem a dozvěděli se že nám zkysla polévka a že se už vaří nová tak jsme chvilku čekali tím se to vše protáhlo ale zvládlo se to.Tatínek pronesl proslov následoval přípitek a pak už to frčelo jak mělo zábava byla až do půl čtvrté ráno kdy jsme odcházeli jako poslední my "Manželé Havelkovi"

  Naše největší poděkování patří mým rodičům, díky nim to vypadalo tak jak jsme si přáli, dále mamince ženicha, která se perfektně podílela na přípravách.
  Velké dík patří také úžasným lidičkám z motorkářského klubu BLACK SHADOWS, kteří nám umožnili mít svatbu u nich v klubu byli opravdu suprový.
  Další velké dík patří členům klubu dědkovi, jelenovi a jeho paní ti pohotově zasáhli a uvařili výbornou polévku a servírovali a odklízeli.
  Moje velké poděkování patří Vlastě, která nám byla po celou dobu k ruce a také se tam starala o vše "Vlasti moc moc děkuji"
  Děkujeme našim svědkům Martě a Lukášovi byli jste úžasný.
  Martičce děkujeme i za krásné foto a jejímu přítelovi Milanovi za krásné video
  V neposlední řadě děkujeme všem svatebčanům za věcné i finanční dary a hlavně že jste byli s námi a že jste se suprově bavili.
Lenka a Pavel - 25. července 2009 - v Děčíně na zámku, Region Děčín - 50 fotek
lenkous
Lenka Pavel
Registrace: listopad 2008
Bydliště: Region Děčín
Příspěvků: 642
Inzerátů: 0
Přátelé: 0