coverphoto
Neaktivní

lenkazin

Lenka Harcubová
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. zář 2014
bydlí v městě Jičín
Info o svatbe
Svatba byla 20. 6. 2015
2841
dní po svatbě
Aktivita
24 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (13)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +78
Svatební album
Lenka Zineckerová a Petr Harcuba
20. 6. 2015 Hradec Králové | 82 fotek
svatební cesta
Novomanželé Harcubovi
Svatební cestu jsem si naplánovali od začátku do konce sami. Koupili letenky, zarezervovali hotely na booking.com a dva dva dny po svatbě vyletěli do ráje :-) Thajsko, Koh Samui a dále Bangkok a Istanbul. Ráda poskytnu rady a tipy na cestu :-)
rozlučka se svobodou
Štěpánka - nejlepší svědkyně
Svědkyně mi spolu s dalšími kamarádkami naplánovala skvělou rozlučku :-) Piknik, šampaňské, vypouštění lampionu štěstí, divadelní představení Africká královna, večeře v Potrefené huse a velá páárty v Alibi Baru do ranních hodin .. Bomba! :-)
květiny
Zuzana Jezberová, Chloumek
Zuzka objednala čerstvé květiny od svého dodavatele poté, co jsme se dohodly na celkové stylizaci svatby. Rozhodla jsem se pro bílé a růžové růže, růžové pivoňky a nevěstin závoj v bílé i růžové .. Navázala moji kytici, kytičky pro maminky a svědkyni, korsáže pro ženicha, tatínky a svědka, aranžmá na obřad a stůl, srdce na auto a dále květiny do 20 váz na stoly. Vše přivezla na místo, pomohla mi naaranžovat vázy. Perfektní práce! Doporučuji. Cena 5.900,- Kč.
šperky
SWAROVSKI
Set - náušnice, náramek, náhrdelník + vůně Swarovski Aura
výzdoba
Nevěsta, kamarádky a mamka
Inspiraci jsem čerpala na různých svatebních webech... Nakoupila jsem si výzdobu na nazdobení svatební tabule (stoly jsem si předem přeměřila) dále jsem si navrhla výzdobu na auto nevěsty, půjčila cylindr na auto ženicha a také výzdobu párty stanu a židlí. 1. Svatební doplňky, s.r.o. - organzy, stuhy, ubrousky, košíčky na koláčky, fotorekvizity, svíčky a svícínky, perličky, okvětní lístky, balonky atd. 2. IKEA - ubrousky, svíčky, stuhy a rámečky 3. Girlandy mi vyrobila Creative Latique 4. Alliexpress - pompomy, lampiony štěstí a kamínky na stoly 5. spolu s mamkou jsme vyrobily vázičky na stoly a velké svícny a dále jsem si vyrobila srdíčkové zápichy, které lemovaly cestu k party stanu
svatební prsteny
Atelier šperku - Petr Horatschke
Snubní prstýnky z bílého zlata, kombinace matu a lesku, v mém vsazené tři brilianty, rytina našich jmen a datum svatby zdarma. Prstýnky jsme si sami navrhli, v ateliéru nám vyšli vstříc. Cena 9.500,- po dodání 11 g vlastního zlata. Doba výroby byla asi tři týdny.
účes
Věra Pokorná, Horoušánky
Precizně odvedená práce! Z mých jemných vlasů vytvořila honosný účes, který vydržel až do ranních hodin dalšího dne. Zakomponovala do něj živé květy a závoj. Cena 950,- Kč + 350,- Kč doprava. Vřele doporučuji!
make-up
Martina Hejnová
Nejšikovnější vizážistka, velmi pečlivá. Svůj salón provozuje v Praze - Klánovicích, ale přijela za mnou na místo konání svatby. I se zkouškou vyšlo líčení na 1.250,- Kč + doprava 350,- Kč. Doporučuji! :-)
Žádné příspěvky