Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

leninnep NEAKTIVNÍ

Svatba byla 7. července 2018 Nepomuk, Region Plzeň  • 

 • ♥ Svatba byla jako z pohádky.. ♥

  Vstávala jsem velice brzy, protože jsem v 6hodin ráno měla být už u paní kadeřnice. Myslela jsem, jak se budu celou noc budit, ale já spala jak mimino. ;) Navíc jsem se probudila a nervozita žádná.. Čekala jsem, že dorazí, ale nestalo se tak.. Všichni za mnou chodili a ptali se, jak je možné, že nejsem nervózní.
  Kadeřnice byla s účesem velice rychle hotová a jelikož jsem měla ještě nějaký čas, nazdobila jsem své auto a také schody do vchodu.
  V 8:30hod přišla řada na mě s líčením. V 9:45 jsem byla nalíčená i já a pokračovala ještě maminka s babičkou. Bylo ještě spoustu času, než přijede ženich, tak jsem se vrhla na přípravu občerstvení pro svatebčany. ;)
  V 11hod měl dorazit ženich s rodinou a my ještě v 10:50 nezačali s oblékáním.. :D Samozřejmě, že než mě holky pořádně zašněrovaly, ženich si musel nějakou tu chvilku ještě počkat.. A je to tady, ženich si může konečně pro svoji nevěstu. ;) Byl to krásný moment, dívat se na něho, jak se mu derou slzy do očí. ;) Sešli jsme schody ven, kde byli ostatní svatebčani pod altánkem a čekali na nás. Předali se kytičky, kapesníček, chvilku se popovídalo a než jsme se nadáli, bylo po 12hodině.
  Obřad jsme měli až od 13:00hod, ale čekal nás ještě zátah, který trval tak 30minut. ;) Přijeli jsme před Švejka, kde jsme měli jak obřad, tak i hostinu. Já se rychle schovala do sálu, aby mě nikdo před obřadem neviděl, povedlo se. ;)
  Začala hrát písnička. První vyšli družičky s mládenci, pak ženich s maminkou, svědci a nakonec já s tatínkem. Vybavuji si ten moment, jak slyším písničku, ale není to přeci ta naše, kterou jsme měli vybranou. V tu chvíli mi to vůbec nevadilo, protože já se pro ni rozmýšlela ještě den před svatbou, ale ,,manžel" byl spíše pro jinou. Cestu k obřadu jsem si strašně užila, byl to pro mě nádherný okamžik, asi ten nejkrásnější z celé svatby.. ♥ Na náš svatební proslov jsme se neskutečně těšili, sepsali jsme ho tak, aby ostatní neplakali, ale smáli se. ;) Proběhly gratulace a byla tu naše chvíle.. Bylo to nepopsatelné, jak nás obsypávali okvětními lístky, konfety s motýlky a orámovali průchod svatební uličky bublinkami. ♥
  Proběhlo rychlé foceni skupinek, skvělé úkoly od švagrové a svědka - hodně jsme se pobavili. A už byl oběd, který byl naprosto perfektní, takhle skvěle udělanou panenku jsem snad ještě nikdy nejedla.
  Po obědu následovala další hra zvedání střevíčků a následně krájení dortu. Z dortu jsem byla neskutečně nadšená, byl přenádherný a hlavně neskutečně dobrý. Každý si ho vychvaloval. Hned po rozkrojení dortu jsme odjeli na společené focení. Ostatní svatebčany jsme zabavili svatebními novinami, sportkou, svatebním stromem atd. Děti měly dětský koutek s omalovánky a různými hrami, dostaly balonky s héliem.
  Během našeho focení se připravovala kapela. Když jsme dorazili, vrhli jsme se hned na první tanec. Po prvním tanci začali přicházet naši kamarádi.. Proběhlo házení kytice a večer ještě ohňostroj. V průběhu celého dne probíhalo focení na polaroid a nalepování do knížečky, kterou jsme pak dostali na památku ♥ a večer jsme měli ještě nějaké hry jako: vypouštění balonků, kočího, tombolu..

  Nejvíce jsem si však z celé svatby užila svatební přípravy a obřad. ♥ Příprava svatebních dekorací mě strašně bavila a jsem opravdu ráda, že jsem jí věnovala tolik času.. protože samotný den utekl strašně moc rychle.. Třeba při tvorbě svatebních novin jsem se hodně nasmála, svatebčané při čtení ještě více a zbyla nám krásná vzpomínka z našeho krásného dne. ;)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
leninnep
Lenka - 29 r. Martin
Registrace: říjen 2017
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 0
Inzerátů: 23
Přátelé: 11
Po svatbě
3 2 1 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)