Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

leeena_4 Neaktivní

Svatba byla 25. června 2010 ve středověkém vodním mlýně v Hoslovicích, Region Strakonice  • 

 • Až teď vím, co myslí nevěsty tím, že to bylo náádherné. Moc jsme si to s manželem užili. Atmosféra mlýna byla úžasná, kytarysté a jejich Here comes the sun mě i taťku na chvilku rozplakali, ale pak už jsme se jen smáli:-D.
  Ráno jsme se ještě v klidu společně nasnídali a pak už byl Tomáš z našeho apartmá vyhnán ke svědkovi a kamarádovi a u mě začaly přípravy. Postupně za mnou chodily kamarádky a něžná pohlaví z celé naší rodiny. Kdo chtěl byl krásně učesán mojí kamarádku Mácou a nalíčený šikovnou kolegyní Míšou. Bylo veleso a tak mi ani nějaká nervozita vůbec nepřišla na mysl.
  Od svojí svědkyně Marťáska jsem dostala krásný podvazek a nádherné náušničky z pravých perel, ve kterých se vdávala ona :-)
  Kuzelný okamžik byl, když jsem přijela jako poslední do mlýna, lidi už byli na místě, my s taťkou jsme spolu dojatě kráčeli k oltáři a teprv pak mě ženich uviděl :-D. Byl to nádherný okamžik, který jsem si snažila každým coulem užívat. Oddávající pan Pilný měl krásnou řeč a nakonec zůstal na oběd i na večerní grilování:-D.
  Oběd byl výborný a bez jediné chuťové i organizační chybyčky. Kolem sedmé se sjeli všichni kamarádi i kamarádky nevěsty s manželi a mohli jsme se pustit do prvního tance a dortíku, který byl fakt mňam. Kamarád hrál, lidi tancovali, bavili se, ochutnávali masíčko z grilu:-). Kolem jedné se mixážního pultu ujal můj manžel a do čtyř do rána jsme blbli s kamarády na naše oblíbené kousky :-).
  Jinak velký úspěch a pobavení přinesla tombola, kterou jsme si s manželem sami moderovali :-)
  Ne vše se povedlo, ale ve výsledku nám to bylo úplně jedno. Jen pro pobavení: cestou z obřadu smečka našich psů popravila místní slepici a odnesla ji do místa hosiny:-D. Zapomněli jsme pustit prezentaci z našich fotek i létající lampiony štěstí :-D. A kytička i podvazek se mi líbili natolik, že jseme ani jedno neházeli :-D.
Lenka Vojtěchová a Tomáš Vojtěch - 25. června 2010 - ve středověkém vodním mlýně v Hoslovicích, Region Strakonice - 49 fotek
leeena_4
Lenka - 37 r. Tomáš Vojtěch
Registrace: srpen 2009
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 6728
Inzerátů: 0
Přátelé: 82