coverphoto
Neaktivní

lacerta89

Zuzka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 31. bře 2012
Info o svatbe
Svatba byla 1. 9. 2018
672
od svatby
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
10 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +46
Svatební album
Zuzka a Erik
1. 9. 2018 Brno | 50 fotek
hudba
Martin Jakubíček - Málem bych zapomněla na krásnou hudbu při obřadu (ikdyž já jsem ji nevnímala,achjo!) ale Martin je profík, člověk na svém místě. Domluvil i housle a písničky při obřadu mi zpívala sestra.
dárky pro hosty
Lubomír Vaněk - Karikaturista, dárek pro hosty, zábava po obědě :-)
hudba
René Junior - Překvapení, pozvala jsem saxofonistu. Mělo to neskutečný úspěch, všechny zvedl ze židlí. Skvělá show!
dárky pro hosty
Kristýna Svatonová fb - Dodatečně ještě dopisuji tuto paní. Udělala mi svíčky jako dárky a ještě hrníčky. Bylo to na poslední chvílim použila motiv svatby byo to levné a krásné! Nádherný dárek pro svědky, rodiče apod.
svatební cesta
Zuzka + Erik made with love - Jedeme do USA a na Havaj. Vše si domlouváme sami.
koláče
B - cake - Sladký koutek od Barunky! Naprosto famózní. Jak říkám já, orgasmus na jazyku! Brownies, minichecake, panna coty, tartaletky apod. Vše moc dobré a kvalitní. Přivezla vše na hotel.
dorty
Dorty a makronky Brno - Po vyzkoušení asi 3 cukrářek vyhrála Renata a její čoko višeň + vanilka malina! Byl lehký, výborný!Přivezla a dozdobila mi ho na místě.
etikety na láhve
Přání podle Katy (fler) - Etikety, cedulky, cukroví, vývazky..
květiny
Easy Wedding - obřady a svatby, půjčovna dekorací, květiny. - Květiny na stoly, maminky a moje svatební byly dokonalé!!!!Ta nej co jsem viděla!!! Jen pozor na družičky, ta živá je zbytečná. Brzo holkám zvadla..
make-up
Hana Čihánková, Brno - Líčila svatebčany. Moc krásné. Mě líčila na předsvatební focení a makeup se i ve vedru ani nehnul!
make-up
Kristýna Puková - Kristi to prostě umí. Dělala mi líčení i vlasy. Jen počítat s delším časem, 4h.. vlasy se mi trochu rozjely, ale bylo asi i počasím...
svatební prsteny
Zlatnictví Dagmar Mazálková - Dáša je kamarádka a prstýnky jsou krásný! Přesně podle našich představ.
zásnubní prsten pro nevěstu
Rýdl - snubní prsteny Brno - Spokojenost. Prstýnek krásný. První měsíc mi teda černal prst, to nikdo nechápal, teď už ok. Jen namyšlený pan majitel Rýdl, prý ani krabička není zadarmo. Trochu bych měnila jednání na jeho místě, když už tam nchá človek tolik peněz!
šaty pro družičky
aliexpress - Byly krásné! Velikost seděla dle popisu! A rychle přišly - 2 týdny. TiaoBug Store pro velké a pro malé jsme brala podobné také z ali a ty jsem musela dokupovat větší
ženichův oblek
Blažek, Brno - Prošli jsem snad vše! Chtěli jsme slim, středně modrý a nakonec u Blažka se nám líbil nejvíce!
svatební šaty
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Byly to lásky na první pohled. Paní mi je nechtěla ale sundat z figuríny, že mi budou určitě malé.. na po 4 je sundala a ejhle byly mi! Dejte na pocit jako já.. zbytečně jsem váhala skrze barvu a nakonec se všem maximálně líbily! Lehunké, krásky Eddy K. Milano
svatební agentura
Easy Wedding - obřady a svatby, půjčovna dekorací, květiny. - S Luckou jsem vše několikrát před svatbou prošla, výzdoba byla skvělá, trochu nám to pokazilo počasí, rozvžení a shon, aby se vše stihlo. Bez koordinace bych se nevdávala, měla jsem jednu a bylo to málo (u nás díky počasí změna obřadního místa, deštníky, nebyl prostor vše lidem říct)
dárky pro hosty
mimiamami (Fler) - svatební noviny - super domluva, texty byly moje, paní mi upravila o co jsem žádala
dárky pro hosty
Ali - prospisky s kamínky, gravírování
dárky pro hosty
Jiné dárky (Darodějky) - čokoládky pro hosty, plechové krabičky pro rodiče a svědky a jedna pro nás na památeční věci se jmény
svatební oznámení
Přání od Katy - Fler - Katy je super! Udělala vše co jsem si nevymýšlela.. vývazky s rozmarýnem, cedulky s popisky, kapesníčky na slzy. Vše v motivu oznámení.
instrukce pro svatebčany
Aimée Weddings - Napsala jsem A4 s informacemi, Pavla mi z toho udělala malou "knížečku" bylo to moc hezké.
svatební oznámení
Aimée Weddings - Vázla trochu komunikace, ale nakonec jsme zvolili motiv na celou svatbu a bylo to dokonalé a jen naše!
ubytování
Hotel Santander (Brno) - krásné pokoje
kostel
Církevní obřad farář Martin Kopecký - To nej na celé svatbě! Pro nás byl obřad to nejdůležitější, nedovolila bych nikdy matriku na 10 minut. Proslov jeho dostal nás všechny (v tom dešti) do pohody, měli jsme vlastní sliby a slib společný a všichni byli z něj nadšení. Martin je člověk, které si neskutečně vážíme a budeme ho nadále na mších navštěvovat.
hudba
Šumichrást Malbohar - Ta nejlepší kapela! Jsme pařmeni, kapel známe spoustu, zvolila jsem je naslepo a nelituji! Olda už po telefonu neměl s ničím problém, zahrají vše, naučili si i písničku na první tanec, měnili jsme příjezd kapely v pátek večer a nic nebyl problém! Za to nesmírné díky celé kapele!
kameraman
Martin Cigánek - Martin byl sympaťák od prvního telefonátu! Zůstal dlouho a byl moc milý během celého (hektického) dne.
catering
Butchers catering - Nic nebyl problém, vše nám splnili do puntíku. Jednání s celým kolektivem 1*
hostina
Hotel Santander (Brno) - Naprosto dokonalé místo, nechtěli jsme město, ale nakonec to bylo naše vysněné. Mají zázemí v sále, restauraci a to nej na terase a kaskádách.. nám bohužel pršelo, tak jsme to nevyužili jak jsem si představovala. Hotel je krásný, má atmosféru. Brala bych hned znovu!
fotograf
Radovan Chvíla FOTOGRAF - S Radovanem jsme nafotili i předsvatební foto, ve svatební den byl nervozní, aby jsme vše zvládli, výsledek posuďte sami
Žádné příspěvky