Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kvesela Neaktivní

Svatba byla 25. srpna 2018 Křížany, Region Liberec  • 

Fotograf Jakub Fišer (Kubajszcom) - Jakuba sleduju už strašně moc let a jeho fotky vyloženě hltám! Nejen že je s nim sranda, má hromadu skvělých nápadů, ale dokáže udělat i z toho pro mě nejnudnějšího místa naprosto boží fotky! Za nás určitě nejlíp utracený peníze a nejbožejší vzpomínka na celý život. DĚKUJEME!
Catering KNL caterig - Catering si pochvaloval úplně každý. Neskutečně milý personál, skvělá komunikace a ta svíčková?! Na tu hosté pějou chválu ještě teď.
Ubytování Penzion U Větrné víly - Do tohodle místa jsme se zamilovali na první pohled. Jako hodně velký bonus je pro nás pan Horáček, majitel penzionu. Který nám dodával při plánování plno energie, nic pro něj nebyl problém a z místa byli všichni nadšení.
Dorty Svatební dorty a sladkosti LaraFi - Paní Součkovou jsme ulovili na svatebním veletrhu čirou náhodou a byla to výhra na plné čáře! Vytvořila pro nás námi vysněný dort do každičkého detailu, makronky, trubičky a ty boží větrníky! K tomu navíc úžasná a sympatická paní, u které budeme objednávat makronky věčně!
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Krásné, jednoduché, rytina opět dle našich představ, skvělý servis a super ceny!
Květiny Jitka Muellerová, Libouchec - Naprosto dokonalé květiny, hřebínek do vlasů, náramek pro svědkyni. Skvělá domluva a z těch kytek si s prominutím každý sedl na zadek, jak byly boží!
Kameraman Philipp Schöltz - Svatební video - Naše představa byla nic pomalýho, romantickýho a nudnýho. Takže pro svatební video nic klasickýho. První schůzka s Filipem byla jako jít na kafe s kamarádem. Naprosto pohodovej sympaťák. Zpracování videa nám prostě vyrazilo dech! Až tak boží je!
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kvesela
Klára Veselá - 27 r. Jakub - 29 r.
Registrace: září 2017
Bydliště: Praha, Region Praha
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
5 4 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (27)