Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

kostinka NEAKTIVNÍ

Svatba byla 1. srpna 2015 Tachov / Žďár, Region Tachov  • 

  • Svatební den začal velmi brzo ráno, jelikož jsme vše zařizovali svépomocí, bylo ještě třeba pár věcí "doladit" =) Na místě hostiny to bylo jako v mraveništi a všichni měli úžasnou náladu a všude bylo veselo. Od rána jsme se střídaly u paní kadeřnice a kosmetičky. Musím je obě ještě znovu pochválit =) Dort i květiny se převezli na místo určení v pořádku a než jsem se rozkoukala, přijeli fotografové a najednou byl čas se oblíkat =) Bylo hezké sledovat, jak se to kolem mě hemží, občas někdo zpanikaří a já jsem furt byla klidná.
    Do šatů mi pomohla paní ze salónu, která zdobila i mé a ženichovo auto, jelikož se moje svědkyně kvůli svému mimču trochu opozdila ;) Až po pohledu do zrcadla jsem si začala uvědomovat, že se to všechno opravdu už děje a že už to začíná. Za obrovského troubení dorazila kolona svatebních hostů vedená ženichovým autem, která vytáhla sousedů z oken, některé i ze dveří =) ženich si pro mě přišel, předal květiny a taťka mi pomohl nejen ze schodů, ale i do auta =)
    Obřad proběhl naprosto typicky, asi jako u všech přítomných mladých paní =) Paní oddávající měla krásnou řeč a vesele se přitom usmála a já se smála celý obřad. A jak už to tak u mě bývá "fó pá" se dostavilo a já po předání prstýnků zapomněla políbit ženicha =D Na videu jsou to asi 2 vteřiny než jsme si dali pusu, ale mě to přišlo mnohem déle... =D no, aspoň se atmosféra odlehčila... Po obřadu na nás čekaly záludné úkoly od našich svědků a poté jsme tradičně nafotily pár úžasných snímků. Hostům čekaní vůbec nevadilo, jelikož jsme z jednoho z aut udělali pojízdný bufet - muffiny, koláčky, alko i nealko... Ještě když jsme se vraceli z focení se všichni občerstvovali a byli trochu překvapení, že se "už" jede =)
    Hostina byla naprosto skvělá, kouzelná a opravdu si ji víceméně všichni užívali. Ti, kdo si ji neužili, si za to mohli sami a víceméně tam s takovým záměrem přijeli... Ale tím jsme si nenechali svůj den zkazit. Vypustili jsme hrdličky, které odmítali odletět =); rozbili talířek, o který jsem se píchla do prstu; no a pak se už jen jedlo, tančilo, zpívalo s kapelou a tak dál =)
    Asi si tohle nepřečtou, ale vděčím za ten úžasný den hlavně oběma rodičům a sestrám na obou stranách. Bez nich by se to takhle nepovedlo a já jsem jim vděčná. Ani svědci nezklamali, připravili zábavu i překvapení. A tak to má být =)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kostinka
Bára Radek
Registrace: listopad 2014
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 47
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)