coverphoto
Neaktivní

knoflikarka

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 21. zář 2015
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
42 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Sledované fotoblogy (8)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební prsteny
KREDUM CZ s.r.o. - Hynek Kalista - Prsteny úplně podle našich představ. Nemůžeme se jich teď nabažit :)
květiny
Květinový servis Azalka - Chtěla jsem proteu a paní Bangová mi ji nejenže sehnala, ale naaranžovala do kytic, které předčily i moje očekávání. Bezproblémová komunikace a domluva, 100% doporučujeme.
koláče
P. Mrozková - Koláče byly skvělé, vláčné a poctivě naplněné, všichni si je pochvalovali.
účes
Lucie Bena Ryšková - Úžasný účes, který mi hodně svatebčanů chválilo. A vydržel celou dobu bez problémů.
výslužky
Cukrárna Ollies - Dorty do výslužek nádherné a vynikající jako v Ollies vždy.
dorty
Cukrářství Řehová & CULINARY - Vynikající a krásný dort, měli jsme red velvet, který byl i do tepla lehký a osvěžující. Moc nám všem chutnalo.
ubytování
Hotel Jan Maria Ostrava - Měli jsme ubytování pro téměř všechny svatebčany - pokoje byli čisté, vkusně vyzdobené, všichni si opět chválili. Naše apartmá bylo krásné, pohodlné, po hostině jsme velmi uvítali vanu s tryskami. K ubytování byli v ceně i snídaně - bohatý výběr všeho, včetně servírovaného menu. Opět doporučujeme, hotel nás opravdu nezklamal v žádném směru, právě naopak.
hostina
Hotel Jan Maria Ostrava - Výborné jídlo, ochotná obsluha, krásně připravené prostory. Všichni svatebčané byli nadšeni, doporučujeme všemi deseti a určitě se v blízké době do hotelové restaurace na jídlo vrátíme. Číšníci se ptali na všechny podrobnosti, nic nepodnikali bez nás, zároveň jsem se o nic nemuseli starat. Na konci hostiny nám přichystali nedopité lahve, dort i zbytek rautu nabalili a uschovali.
civilní obřad
Hotel Jan Maria Ostrava - Obřad byl na hotelové terase, po obřadu personál vše uklidil a připravil nám do tašek. Zároveň obvod Slezská Ostrava poslal vynikající paní matrikářky i oddávající, která měla krásný a nekýčovitý proslov, který přednášela spatra. Opět - všem se líbilo, nemohli jsme si vybrat lépe, doporučujeme.
fotograf
Monika Novotná - Svatební fotografie - Ještě před hotovými fotkami musím pochválit spolupráci, paní Monika byla velmi příjemná a komunikativní, aktivní a akční a přesto "nenarušovala" naše soukromí. Už u příprav jsem se i díky ní dost uvolnila a nebyla jsem tolik nervózní. Jsem moc ráda, že byla součástí našeho týmu.
hudba
ELEMENT MUSIC.cz - Skvělé ozvučení obřadu i zábavy, nebyl problém s žádnou písničkou na přání, super domluva a moc příjemná spolupráce. Jsem ráda, že jsme na náš den zvolili právě je a určitě doporučuji všem.
Žádné příspěvky