coverphoto
Neaktivní

kejinka89

Tereza  /  31 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 5. zář 2014
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 8. 8. 2015
2301
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
3 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +39
Svatební album
Tereza a Tomáš
8. 8. 2015 Ostrava | 43 fotek
Ze salonu i přístupu jsem byla nadšená – paní Andrejka je milá, ochotná, sympatická, velmi vstřícná. Vyzkoušela jsem si opravdu velké množství typů šatů – až mi nakonec byly navrženy „moje“ Viviany s růžemi, které jsem si zamilovala tak moc, že jsem v nich ve svatební den vydržela i v nejteplejším dnu v roce až do půlnoci (svatebčané nechápali). Veškeré zkoušení i focení zdarma. Žádný nátlak na okamžité složení zálohy, máte dostatek času na rozmyšlení. Během dvou zkoušek dostanete podrobnou instruktáž k oblékání i vázání. Zdarma jsem obdržela i pompadúrku, deštník, bolerko, podvazek, šperky a další doplňky. Jednoznačně doporučuji!
květiny
Stanislav Blabla - Frýdek- Místek
Květinovou výzdobu nám zajistil p. Blabla - objednávku bez problémů přijal týden před svatbou - rychlé jednání, výzdoba byla dle našich představ a výborná cena!
květiny
Květinářství Diana Ostrava
I přesto že jsem si květinovou výzdobu nechala na poslední chvíli, v květinářství mi vyšli vstříc a 2 týdny před svatbou byli ochotní mi uvázat svatební kytici, kytici pro svědky, i pro maminky. Jednání rychlé, bez obtíží. Květiny byly úžasné. Spokojenost :)
dorty
Zdeňka Staňková, Ostrava
Dort vypadal přesně podle našich představ. Navíc vydržel skoro hodinový transport v obrovském horku. :) Chuťové byl také velice dobrý (každé patro mělo jinou příchuť). Můžeme doporučit.
koláče
Marie Machová, Veřovice
Měli jsme mini zákusky a rolády od paní Machové. Svatebčané byli nadšení - večer už nezbyl ani jeden kousek. Opravdu vynikající.
koláče
Pekárna U Černochů Veřovice
Ty nejlepší koláče na světě - kvalitní, tvarem netradiční, z kvalitních surovin, chuťově vynikající a vydrží opravdu dlouho. Koláčky z Veřovické „Černochovic pekárny“. Objednáváme stále dokola na všechny možné a různé slavnostní události. Nikdy se jich nejde přejíst. Vřele doporučujeme. :)
výzdoba
Renáta Švejnohová
Skvěle odvedená, opravdu precizní práce, seriozní a rychlé jednání. Když jsem konečný výsledek v den svatby viděla, byla jsem nadšená. Paní Švejnohová je moc šikovná, ochotná, nápaditá. Výzdoba (organza, balonky…) byla naprosto perfektní, bohatá, přitom však vkusná. Paní aranžérka dokázala skvěle využít prostor, který měla k dispozici a přesně se držela mých požadavků a přání. Moc děkujeme. :) http://www.balonkove-vyzdoby.cz/kontakt
účes
Blanka Ritzová - Mořkov
S účesem a prací p. Blanky Ritzové jsem byla moc spokojená. Paní kadeřnice je rychlá, skromná, šikovná, nápaditá a bylo vidět, že má se svatebními účesy mnoho zkušeností. Skvělá práce za úžasnou cenu. Účes vytvořila bez obtíží na základě fotky – na zkoušce i v den svatby. V den D v rychlosti vymyslela i účes pro další 3 lidi. :) Od té doby už bych k jiné kadeřnici nešla. Plně doporučuji.
Žádné příspěvky