Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

kamcazub Aktivní

Svatba byla 24. února 2018 Radějov, Region Hodonín  • 

 • Našim snem byla svatba na horách u sjezdovky. Bohužel jsme žádný volný penzion, kde by nám uspořádali hostinu i oddání, nesehnali.
  Svatební den jsme měli během 14 dní zařízený. Protože v zimě, je vše snadnější, než ve svatební sezonu. ( zásadní důvod konání svatby v zimě)
  Celý den probíhal velmi klidně. Obřad jsme měli v místě bydliště, v 16:00.
  Proto celá snídaně, přípravy, oblékání atd. probíhalo v naprosté pohodě.Dopoledne nám organizovala moje švagrová, kadeřnice a vizážistka v jednom. :) Její manžel (můj bratr) nám to celé moc pěkně nafotil. (jejich pomoc a služby jsme dostali svatebním darem)
  Okolo 11hod jsme se jeli fotit do -4°C mrazu, ale i tak to bylo zábavné. Po focení, jsme si zajeli domů si odpočinout, kouknout na olympiádu v televizi, a na 16:00 jsme byli na místě oddání. Po obřadu následovala klasická hostina, zákusky, dort, a volná zábava. Hrála jen hudba z notebooku ale i tak to mělo úspěch. Písničky jsem si navybírala sama, šli postupně asi 4 hodiny. Všichni se bavili po svém. Volnější zábava se mi osvědčila, nikdo z nás není na takové ty nucené zábavy a hry. A ani na to nebyl čas.

  Nerada zveřejňuji svůj život i fotky ale tímto bych chtěla povzbudit ty z vás, které přemýšlíte o svatbě v zimě.
  Má to nespočet výhod (zákusky se neroztápí, svatebčané nejsou zpocení, teplá polévka každému příjde k chuti,svatební půjčovny mají více šatů k dostání a navíc jsou i výprodeje šatů, kadeřnici a fotografa seženete na každém kroku, volné termíny na matrice a na místě hostiny, a spousta jiných důvodů)
  Fotky v zimě na sněhu přece nemá každý, kdežto u balíků slámy, na zelené trávě a u auta, má každý. ;)
Kamila a Michal - 24. února 2018 - Radějov, Region Hodonín - 37 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
kamcazub
Kamila Michal
Registrace: únor 2017
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
3 3 1 dní
Po svatbě