Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kait NEAKTIVNÍ

Svatba byla 23. srpna 2008 v Letohrádku Mitrovských v Brně, Region Brno  • 

  • Svatební den utekl neuvěřitelně rychle, ale byl krásný. Od rána se u nás doma scházeli svatební hosté, někteří z nich na nás čekali až u letohrádku. Tam jsme dojeli bez větších potíží, obřad proběhl taky hladce, pouze jsem se málem přizabila na schodech a na závěr nám začalo pršet. Paní oddávající byla velice milá a pohotová, při obřadu bylo několik vtipných momentů, takže leckdo z nás na něj hnedtak nezapomene :).
    Do restauace jsme dorazili záhy po focení, celkem se nás sešlo asi padesát, dodnes jsme to nespočítali. Přišly naše rodiny, blízcí i nejbližší přátelé, kolegové z práce a vůbec všichni naši blizcí, se kterými jsme chtěli sdílet tento okamžik. Jídlo bylo výborné a i za obsluhu patří osazenstvu restaurace U Raka poklona. Výborná byla grilovaná kýta, ze které se postupně ukrajovalo. Hudbu měl na starosti kamarád Martin, výtečně jsme si zatančili. Nejenom jemu, ale všem co nám pomáhali se svatbou nebo na svatbu přišli, moc děkujeme, i díky vám byl ten den krásný. Zvláštní dík patří svědkům Hance a Půďovi, vybrali jsme opravdu správně. Svatební den utekl rychle, o svatební noci se nemluví :)
    Na líbánky jsme odjížděli v pondělí a strávili jsme je ve Francii, týden v Paříži a týden v St.Raphael u moře. Paříž byla náročná, ale u moře jsme si hezky odpočinuli, v moři jsme byli denně s vyjímkou dne, kdy jsme jeli do vnitrozemí.
    Dnes jsme již zpět v Brně, neméně šťastní a snad ještě více zamilovaní.
Katka a Karel Kreidlovi - 23. srpna 2008 - v Letohrádku Mitrovských v Brně, Region Brno - 37 fotek
kait
Katka Karel Kreidlovi
Registrace: červenec 2008
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 330
Inzerátů: 0
Přátelé: 0