coverphoto
Neaktivní

kacenkacc

Katka  /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 16. bře 2014
bydlí v městě Havlíčkův Brod
Info o svatbe
Svatba byla 20. 8. 2016
1424
od svatby
Aktivita
14 příspěvků ve fotoblozích
96 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (44)
Kolekce
  • vše
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +5
Svatební album
Katka a Radek
20. 8. 2016 Hradec Králové | 9 fotek
hostina
restaurace Zámecká terasa Chlumec nad Cidlinou - Naše nejlepší volba! Catering úžasný. Skvělá cena. Bezproblémová domluva. Splněny jakékoliv požadavky. Obsluha profesionální a velmi rychlá. I po 270 udělaných mojit se nepřestávali usmívat :-) Prostředí nádherné!! Lépe jsme si nemohli vybrat!
civilní obřad
Zámek Karlova Koruna - Chlumec nad Cidlinou - Obřad byl nádherný, prostředí před oranžerií úžasný! Jediná chyba byla, že oddávající se nechtěl nechat ozvučit od Dje, takže hosté nic neslyšeli :-/
výzdoba
Vše pro svatbu Hradec Králové - NEDOPORUČUJI. V podstatě byla celá výzdoba jiná než jsem chtěla, a to jsme si ji v emailech i obrázcích odsouhlasovali. Vázy jiné, stuha na vázách jiná - nebo nebyla vůbec? Ani jsem si nevšimla... Stuhy na vázách měly být stejné jako na židlích,a to určitě nebyly! Možná tam byl průhledný tyl. Ubrousky také absolutně nezvládli! Komunikace slabá. Až před svatbou reagovali rychle.
květiny
Vše pro svatbu Hradec Králové - Více méně se květiny povedli. Ze začátku horší domluva. To se zlepšilo až těsně před svatbou.
podvazek pro nevěstu
Fler - Bestwishes - Nakonec nevyužit, protože jsem měla pocit, že by mi sklouznul. Ale jinak byl podvazek vyroben přesně mě na míru a byl náádherný!
svatební prsteny
Zlatnictví Pelán, Vysoké Mýto - Doporučuji prsteny od zlatníka, který je sám vyrábí. Při jednání s ním bylo znát, že své práci opravdu rozumí. Prsteny jsou nádherné a i má skvělou cenu :-)
make-up
Vizážistka - Lenka Pavlová - Nejdokonalejší a nejšikovnější!!! Nádherný účes i líčení. Něco tak nádherného jsem ani nesnila, že by šlo vytvořit na mých vlasech. Účes i líčení vydržely v tom největším horku a následně až do rána :-) Moc moc děkuji za její služby!
obuv
Badgley Mischka - Nejkrásnější a nejvíc pohodlné. Vydržely svatbu bez újmy. KOupené v americe.
doplňky ženicha
Peek and Cloppenpurg - Hugo Boss - Od Bosse pásek, zbytek jiná značka, ale také z Peeku kravata, kapesníček.
ženichův oblek
Piere Cardin - Nádherný oblek koupený v peek and cloppenburg ve Vaňkovce. Super obsluha, pomohli s výběrem, dala se kombinovat velikost kalhot a saka takže super.
svatební šaty
Salon Le Monika Jaroměř - Nejlepší a nejhrásnější šaty jaké jsem viděla! Opravdové originály! O přístupu salonu mohu říct jedním slovem dokonalost! Byl to jediný salon, kde jsem se cítila jako nevěsta, nic nebylo nemožné, každé přání mi bylo s úsměvem splněno. Ještě jsem dostala pochvalu, když jsem přišla po zk líčení a účesu, namísto pytle na hlavu jako v jiných salonech, když přijdete s makeupem :-D
dorty
moje mamka - nejlepší a moc moc dobré :-)
svatební oznámení
KyoPrint s.r.o. - Nádherné oznámení podle našich představ, komunikace rychlá. Po zaplacení se teda odmlčeli, ale chápu, že mají spoustu zakázek. Oznámení dorazilo bez problémů a rychle. Zapoměli dodat obálky, ale tuto chybu po upozornění ihned napravili a expres zaslali dodatečně. Doporučuji
ubytování
Hotel Koruna, Chlumec nad Cidlinou - Nádherný nový hotel. Nebyl problém se ubytovat už v 9:00 bez příplatku, přesto, že standart je až od 14:00. Opravdu skvělé služby. Výborná snídaně v ceně. My měli teda balíček na 2 noci i s wellness a romantickou večeří. Moc moc doporučuji!
hudba
Muzikant a DJ - Radim Keith - Opravdový profesionál! I s málo informacemi zvládl celou svatbu bez problémů, nebyl pro něj problém se přizpůsobit změnám harmonogramu, hrál na přání, nádherně zpíval, hosté z něj byli unešeni :-) Hrál déle než bylo domluveno. Velmi doporučuji!!!!
fotograf
David Pešek ze Slatiňan - Skvělý člověk, nádherné fotky, skvěle bavil lidi, díky čemuž nikomu nevadilo pózovat v největším horku. Nic pro něj není nemožné. Skvělé nápady na focení :-) Opravdu profesionál!!!
1. úno 2016

Super zpráva, kdo potřebuje ubytování v Chlumci!!
V Chlumci nad Cidlinou otevřeli nový hotel i se svatebním apartmá!! Teď do konce února dávají i slevu. Já už mám objednáno na 2 noci je to i s výzdobou, wellness, atd. jupííí