Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jitkanovakova Neaktivní

Svatba byla 4. července 2015 Telč, Region Jihlava  • 

  • Naše svatba byla krásná, romantická, dojemná, prosluněná... Vážná i uvolněná....Něžná i bláznivá...
    Obřad začínal až ve 13: 30 hodin a myslím si, že to bylo ideální :). Ráno žádné zmatky, stres... Vše v pohodičce, v kruhu nejbližších :).
    Obřad samotný byl hned po porodu naší dcerky Justýnky mým nejsilnějším a nejkrásnějším zážitkem! Kněz, náš rodinný přítel, se postaral o uvolněnější atmosféru... Místo konání svatby zajistilo romantiku... Manželský slib, ne ,,pouhé" ANO, zajistil skutečně hluboký zážitek.... Člověku se podlomí kolena, když slyší z úst svého partnera (kterému se neskutečně třesou ruce nervozitou :-) ), že Vám slibuje lásku, úctu a věrnost, a že Vás nikdy neopustí :).
    Měli jsme neskutečně zábavné svatebčany, výbornou partu skvělých lidí! Díky ním se stala naše svatba jednou z nejlepších párty mého života! :) A přispěl k tomu zejména můj manžel svým neuvěřitelným vystoupením, kdy společně s mým bratrancem, který hrál na harmoniku, přišel do sálu a začal zpívat píseň C´est la vie (K. Gott), kdybyste slyšeli ty refrény!!! Všichni hosté zpívali s ním! Tu píseň musel zpívat za svatbu asi šestkrát, jaký měla úspěch :).
    Při únosu nevěsty měl za úkol rapovat o mé kráse... Byla jsem si jistá, že takový úkol nezvládne.... On ale skutečně rapoval (O mých kalhotkách? :-D).... Asi nikdy mě nepřestane překvapovat... A o tom to asi je! :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jitkanovakova
Jitka Nováková Jiřík
Registrace: prosinec 2013
Bydliště: Písek, Region Písek
Příspěvků: 6
Inzerátů: 0
Přátelé: 5
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)