Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jitkakal Neaktivní

Svatba byla 17. srpna 2019 Šluknov, Region Liberec  • 

Květiny Http://www.kvetiny-jandova.cz/ - Tak nádhernou kytičku jsem nikdy neviděla. Fakt nekecám.. Paní jsem dala volnou ruku... a.... Na zámku, kde jsme měli obřat, se kytička tak líbila, že jsem jim donesla z váziček. I druhý den bylo vidět v očích nadšení obdarovaných.
Civilní obřad Zámek Šluknov - Ač nejsem místní a při zařizování je nutná přítomnost, paní byla velmi vstřícná a tak jsme to mohli zrealizovat na nejkrásnějším místě. Ve svatební den to byl další super člověk
Fotograf Jakub Štěpán PHOTOGRAPHY - Mladý klučina který výsledkem své práce velmi překvapil. Fotky ze svatby byly hned v pondělí, přičemž ochutnávku poslal tuším už v neděli. A ta nádhera. Nabízené video jsme nevyužili.
Make-up Petra Šnajdárková make up artist & hair stylist - Moc fajn paní která mne učesala a namalovala. Když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem velmi mile překvapená. I mne naučila jak si pomoct při skrášlování doma.
Dorty Dortovna.cz - cukrářství Hana Krupičková - Opět jsem dala na doporučení odbornice a nelituji. Už se těším na zarok až opět ochutnáme ;o)
Svatební šaty Http://www.svatebni-saty-nevesta.cz/ - Velmi tolerantní paní které nevadilo, že jsem tam byla snad 3x než jsem se rozhodla. Nikdy za to nechtěla. Po koupi šaty vyčistila a navoněla a voní i teď.
Hostina P&P Restaurant - Výborná restaurace v Šluknově Rožanech. Doporučuji i na jiné jídlo. Milí majitelé.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jitkakal
Registrace: březen 2019
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Po svatbě
1 9 2 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)
Moje kolekce