coverphoto
Neaktivní

jbonnie

Jana
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 3. čvn 2012
Info o svatbe
Svatba byla 31. 8. 2012
2901
dní po svatbě
Aktivita
15 příspěvků ve fotoblozích
46 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Srpen 2012
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +22
Svatební album
Jana a Tomáš
31. 8. 2012 České Budějovice | 26 fotek
účes
Tomáš Arsov
make-up
Tomáš Arsov
svatební šaty
Svatební salon Avalon, České Budějovice - Super jednání, příjemné paní/slečny, na všem možná domluva a krásné šaty! :)
dorty
Cukrárna u Broučků - Dort jsme dovezli v polorozpadlém stavu, ačkoli jsem byla ubezpečovaná, že vydrží cestu 17 km. Zachránili nám ho až na mlýně, kde nám jako překvapení dort upravili, ozdobili a konečně vypadal nádherně :)
civilní obřad
Borovany - pan starosta Malík - Z matriky přijeli na mlýn, s paní matrikářkou (resp. oběma) byla úžasná domluva, obě byly fantastické. Pan starosta měl krásnou řeč - žádné zbytečné "kecičky", ale opravdu něco, co mělo hlavu a patu :) Moc velká chvála na jejich hlavy!! :)
hostina
David Stibor - Borovanský mlýn - Naprosto něco neuvěřitelného. Měli jsme zde úplně vše - od obřadu přes hostinu po nocleh. Celý personál se choval profi, byl milý, jídlo fantastické, o prostředí mlýna samotném ani nemluvě. Na výběr místa padla spousta chvály i ze strany svatebčanů, takže 100% spokojenost a DOPORUČENÍ všem, kteří chtějí originální svatbu na nádherném místě.
fotograf
Michal Siroň - Profík, těšíme se na fotky :)
hudba
Bc. Vítězslav Bílý - DJ Vitamin - Byl na svatbě jako první a odjížděl jako poslední. Naprostá profesionalita, přizpůsobivost přáním nás všech, prostě maximální doporučení!! :)
kameraman
Jan Syrový - Svatební video - Úžasný mladý kluk, který má fantastické originální nápady, je naprosto zodpovědný a spolehlivý, v rámci konkurence má výborné ceny a sám o sobě je skvělej :)
Žádné příspěvky