Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

janniet Neaktivní

Svatba byla 16. června 2006 na plzeňské radnici, Region Plzeň  • 

  • Náš den "D" byl nádherný a moc jsme si jej užili. Ráno jsme se v poklidu nasnídali a vyrazili směrem na Plzeň. Vyzvedli jsme květiny, ikebanu na stůl zavezli do restaurace a zbylé miláček, poté co mne vysadil u kadeřnice, odvezl domů. Následoval dvou a půl hodinový maratón česání něvěsty a svědkyně a následné líčení. Poté nás ženich odvezl k rodičům a sám jel ke své mamince. Po druhé hodině se všichni hosté sešli u rodičů nevěsty, zdobila se auta a následovalo oblékání nevěsty. Na kuráž jsme si pak se svědkyní dali panáčka Whisky (díky bráško :-) a šlo se na to :-) Od ženicha jsem dostala nádhernou kytici, on ode mne kytičku do klopy a vyrazili jsme na plzeňskou radnici.
    Cestou nám kytice na autě povlávala, tak musel jet brácha, který řídil mé auto, pomaleji. Což kolona poněkud nepochopila a jela vesele dál :-) Tak jsme si říkali, že to chce mít ženich už za sebou ;-) Před Vejprnicemi už jsme byli asi půl kilometru za kolonou a v Plzni se nám ztratili úplně. Vybrali jsme cestu kudy pojedeme a náhle zazvonil telefon svědkyně, že prý na nás čekají. Čekali, ale několik ulic za námi! :-) Jeli totiž jinudy a my je minuli. Takže bylo u Velkého divadla malé divadélko pro lidi, kteří nechápali, proč tam stojí osamocené auto nevěsty a nic se neděje. Po chvíli vyjela naše ztracená svatební kolona zpoza rohu a my se vesele připojili nakonec. Ještě že existují mobily! To by bylo faux pas, kdyby jsme se nezastavili a přijeli před radnici první! :-)
    Na radnici vše proběhlo v pohodě. Jen varhaník mohl hrát trochu tišeni, skoro nebylo slyšet oddávajícího. Po obřadu a gratulacích jsme vyšli ven a udělali pár fotek, náhle se u radnice zastavil zájezd Thaiwanců a začali si nás fotit - tak jsem jim zapózovali (proč taky ne, že jo? :-)) A oni nám na oplátku asi dvě minuty zpívali jejich svatební píseň - bylo to velmi originální a všem se to moc líbilo. No uznejte, kdo může říct, že mu na svatbě zazpíval sbor 30-ti Thaiwanců? :-)))
    Potom jsme se přesunuli do parku a udělali pár fotek. Po lehkém focení jsme přešli k Salzmannum kde byla hostina. Ti nás uvítali a v salónku na nás čekala nádherně prostřená tabule. Hostina byla výtečná. V půl sedmé dorazilo duo Perla a hned spustili sérii lidovek, aby se nám hosté po té hostině a v horku, které panovalo, probrali :-) Zatančili jsem si sóla, roztančili hosty a zmizeli jsme s fotografem a kameramankou na focení po plzeňských parcích. Aby jsme neměli cizinců málo, tak nás v jednu chvíli odchytil folklórní soubor ze Slovenska, a tak budeme mít pár fotografií i s krojovanými Slováky - to také každý nemá, že? :-) Asi po hodině jsme se vrátili mezi hosty a pak už se jen tančilo, zpívalo, jedlo a pilo a bylo nám všem fajn. Když se setmělo, tak jsme šli udělat ještě dalších pár fotek do rozsvícené Plzně - uvidíme jak se povedou. Postupně jsme vyprovázeli hosty domů. Před odjezdem posledních hostů se však zabouchli zadní dveře z penzionu a my nemohli ven, šla jsem tedy zaťukat na paní recepční, aby nám odzvonila dveře. Bohužel se stalo, že jsme obě otevřeli dveře naráz a ona se mě šíleně lekla - bylo tam šero a já stále ještě byla v bílém svatebním. Paní si asi myslela, že vidí ducha :-)))))))) Když se uklidnila, tak jsme se tomu zasmáli a společně jsme vyprovodili poslední hosty. Pak jsme se s novomanželem odebrali do svatebního apartmá, kde na nás čekala láhev sektu. A co bylo dál? Tak to už je naše tajemství... :-)
Jana a Petr - 17. června 2006 - na plzeňské radnici, Region Plzeň - 44 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
janniet
Jana Petr
Registrace: únor 2006
Příspěvků: 26
Inzerátů: 0
Přátelé: 0