Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jancabr Neaktivní

Svatba byla 20. května 2017 Chlumec, Region Hradec Králové  • 

 • Na přelomu 2012 a 2013 jsem si tak uvědomila, že bych mohla konečně dospět. Měla jsem už rok a půl slušnou práci, zodpovědnost za bydlení a všechny ty možné věci co k dospělému životu patří. Říkala jsem si, že by bylo ještě fajn poznat nějakého milého chlapce. Hlavně staršího a rozumného, který už ví, co od života chce. No a v březnu jsem potkala Davida. Byl pátek, 22.3.2013 a celý den probíhal celkem normálně. Měla jsem službu u stánku naší CK na Stavební výstavě, která se konala v Aldisu. Chodilo spoustu lidí dotazovali se na zájezdy a katalogy. Večer jsem toho měla fakt dost. Napsala jsem kamarádce / kolegyni Janče, která byla celý den na pobočce ve Futuru (taky se celý den nezastavila jak já). SMS: Zajdem na drink? Tak jsme zašly do Draka (zasvěcení vědí. Kdo ne, tak je to velmi jedinečná studentská hospůdka v Kopečku). Probraly jsme co se dalo a najednou byla skoro půlnoc. Tak asi půjdem domů že? Dáme ještě panáka na odchod. Zašly jsme k baru a tam u jednoho stolu seděl náš společný kamarád Honza Šíma. No a spolu s ním tam byl neznámý pohledný chlapec. Oba jsme s Jančou pozdravily, prohodili dohromady pár vět typu: Jak se máš? Hm…dobrý. a Co ty tady? Neznámý chlapec se hned sám představil a pozval nás, ať si přisedneme. My nejdřív že ne, že už jdeme domů, jen co si dáme toho panáka na cestu. Ve vteřině nás okouzlil svým šarmem a my si přisedly na pár vět. V rychlosti jsme shrnuly, co se ten den událo, a začaly s Jančou mluvit o řece, na kterou jsme se začátkem léta chystaly. A ejhle, ten kluk se taky v létě chystá na řeku. Slovo dalo slovo a že si vyměníme kontakty.
  David: dáš mi telefonní číslo?
  Já: hele promiň, telefonní čísla nedávám. Tady máš moji vizitku do práce, připíšu ti tam emailovou adresu. A kdyžtak mě pod tímhle jménem najdeš i na facebooku.
  S těmito slovy jsme se tak nějak rozloučili. Byla sobota 23.3.2013 asi 01:30. Ráno mě čekalo v emailu milé překvapení v podobě zprávy:
  Ahojda Janicko, potkali jsme se v drakoj a ja bych te rad poznal vic, bohuzel vsak na fcb je vas hodne a ja nevim, ktera jsi :( naois prisim jsi moc simpaticka a rad bych te poznal. Skadke sny David

  Na email jsem s úsměvem na rtech odepsala, zkontaktovali jsme se na facebooku, začali si psát. Po týdnu jsme si vyměnili i telefonní čísla. David se stavil na Velikonoce s pomlázkou, pak mě pozval na první večeři, na druhou večeři a tak nějak to pokračovalo. Začala jsem se seznamovat s jeho kamarády, rodinou a on zase s těmi mými. V červnu jsme náš čerstvý vztah podrobili zkoušce vodou – jeli jsme sjíždět Ohři. Na podzim 2013 jsem se k Dádovi nastěhovala, no a letos 23.3.2017 jsme spolu oslavili krásné 4. výročí od seznámení.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jancabr
Jana Bradnová - 32 r. David - 36 r.
Registrace: leden 2017
Bydliště: Region Hradec Králové
Příspěvků: 167
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (16)