Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

janakolebalova NEAKTIVNÍ

Svatba byla 26. května 2018 Trnava , Region Zlín  • 

Fotograf Michal Mikláš, Zlín - Již po první schůzce jsme si byli naprosto jistí, že jsme si skvěle vybrali ! Michal je úžasný člověk, velmi sympatický, empatický a talentovaný! :)
Svatební oznámení Originální svatební oznámení, noviny, omalovánky - Naše svatební oznámení mělo obrovský úspěch u svatebních hostů. Komunikace s panem Váňou byla velmi přátelská a bezproblémová!
Květiny Květiny Katka Otrokovice - Paní Durďáková je odbornice na květinovou výzdobu. Všechny kytičky vydržely krásně celý horký slunečný den, focení i dny po svatbě. :) Veškerá výzdoba byla připravena nad mé představy ♥
Svatební prsteny Zlatnictví Pechanec, Zlín - Dokonalá práce od profesionálů svého oboru.
Hostina Trnava, Pivovar Vraník-stodola - Kouzelné prostředí, s výborným jídlem a servisem. I v letním počasí bylo uvnitř příjemné prostřední. Dřevěné stodoly jsou prostě top! ♥
Dorty Dorty a jiné sladkosti - Kristýna Koňaříková - S Kristýnou se známe od střední školy. Jejím velkým koníčkem se nedávno stalo pečení. Její dort byl vzhledově i chuťově božský, lehoučký a moderní. Dále jsme od ní měli i cupcaky a panna cotty. Kontakt na ní lze najít na FB stránkách.
Svatební šaty Bonetka, Otrokovice - Svatební šaty jsem si finálně vybrala až na poslední chvíli. Maličký, domácí svatební salon plný krásných šatů. Skvělý servis paní Procházkové (majitelky). Oblékli jsme zde obě rodiny, včetně mého budoucího manžela.
Zásnubní prsten pro nevěstu Klenotnictví Présence - Bohužel tentokrát nemůžeme doporučit servis a hlavně přístup jednotlivých pracovníků. Nicméně jednotlivé šperky za něj nemohou. Zásnubní prstýnek je pro mě klenot darovaný z lásky a beru ho jako jednu ze svých nejkrásnějších ozdob. ♥ Ohledně úpravy jeho velikosti a servis (čištění) jsem se ale obracela na Zlatnictví Pechanec.
Výzdoba Vlastnoruční - Jen velmi málo kousků jsem ulovila zde na bazárku. Celkovou výzdobu jsem vytvořila ve spolupráci s kamarádkou a svědkyní. :) Dá se takto ušetřit spoustu penízků než mít agenturu nebo vše objednávat úplně nové a již vyrobené. :)
Tento fotoblog je zatím prázdný.
janakolebalova
Jana - 24 r. Jakub - 27 r.
Registrace: listopad 2017
Bydliště: Zlín , Region Zlín
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Po svatbě
1 9 9 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)