Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jamap Neaktivní

Svatba byla 25. srpna 2007 v restauraci ROXBERY ve Vítkovicích, Region Ostrava  • 

  • Díky všem, díky kterým byl tento den opravdu nezapomenutelný.

    Takže svatební šílenství vrcholilo už den předem, kdy jsme zjistili, že nestihneme rozvést zbývající věci tam kam patří. Takže díky pomoci přátel a mnoha pomocných rukou můj skoro muž odcházel od nás spát ke svědkovy v jednu hodinu ráno. Já jsem si pak ještě musela nalakovat nehty na nohou (podle toho to taky vypadalo - ještě že to z dálky nebylo vidět) a asi kolem pul druhé jsem šla spát. Družička a kadeřnice se svědkem šli spát až ve tři ráno ;-). Stávali jsme ve 4 ráno. U nás to šlo v pohodě - účes, líčení mezitím dorazila svědková se nechat učesat a můj muž postával za dveřmi, aby mě nevyděl a domlouvali se další podrobnosti...nějak než jsme se stačili pořádně zastavit už byl můj muž zpátky i s kolonou. Přes velké přesvědčování odmítl falešnou nevěstu a našel si mě a pak jsme vyráželi na obřad. Tam už to šlo šup-šup. Dorazilo plno přátel a k velkému našemu překvapení i kamarádi ze Squeru (moderní country - tanec který jsme jsme s mým mužem pár let tančili) a po obřadu pro nás připravili první novomanželskou čtverylku. Bylo to pro nás velké a milé překvapení a i svatební hosté byli mile překvapeni.

    Než jsme se stihli znova nadechnout tak bylo po obědě a krájení dortu a fotili se rodinné fotky. Pak se mému muži podařilo vylít mi kafe na šaty. Takže jsem strávila půl hodiny čištěním na záchodě, naštěstí se to podařilo kompletně vyčistit a po krátkém sezení a sušení na slunci už nemylo nic poznat. V šest večer jsme se rozloučili s rodinou a vyrazili na garden-party za přáteli.

    Na garden-party nás přivezl kamarád s plechovkama za autem :-). Tam nás všichni sborově přivítali písní "když si báječnou ženskou vezme báječný chlap. I rozbitý talíř byl a nejoriginálnější dar jsme dostali...flašku plnou peněz, pro kterou musel můj muž vylést do koruny stromů...k velkému překvapení všech to Ondřej zvládl skvěle. No a pak my unesli ženicha. Po tombole, tanci a dalších soutěžích nám přichystali kluci ještě fireshow... prostě jsme se nestačili divit, jak se všichni snažili nám ten den udělat nezapomenutelný.

    Všem mnohokrát děkujeme, tento den byl opravdu nádherný a nezapomenutelný!
Jana Marie Prokešová a Ondřej Navrátil - 25. srpna 2007 - v restauraci ROXBERY ve Vítkovicích, Region Ostrava - 41 fotek
jamap
Jana Marie Prokešová Ondřej Navrátil
Registrace: březen 2007
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 46
Inzerátů: 0
Přátelé: 0