Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

izakovae NEAKTIVNÍ

Svatba byla 13. srpna 2016  • 

Fotograf ALOHA RENEÉ / photo Renata & Pavel Košťálovi - Skvělý přístup, ohromně milý a příjemný pár, jsou vybaveni na vše. Jsem moc ráda, že nám nakonec vyšel termín. Zatím máme náhled fotek a ty jsou skvělé!!
Civilní obřad Arboretum Vysoké Chvojno - Jsem místní, takže se souhlasem manžela to byla jasná volba. Nejkrásnější místo, v parku pod starou lípou. Romantika, příroda, čerstvý vzduch..
Hostina Hostinec U Červinků, Horní Ředice - Nejlepší svatební hostinec v okolí! Skvělí a příjemní lidé, vyjdou ve všem vstříc, ohromné možnosti. Sál je po renovaci, takže za nás taky jasná volba!
Dorty Paní Hercíková, Býšť - Chuťově úžasný dort potažený pravým marcipánem, vzhledově přesně to, co jsme si představovali a tajně v to doufali. Škoda, že nezbyl :)
Koláče Paní Lempachová, Horní Roveň + Valma Holice - Zkušená paní cukrářka, peče z domácích surovin, chutnalo to skvěle. Valma Holice - jen indiánky, kačenky a bombička - to je již ověřeno. Super!
Víno Vinotéka u Pajdy a BobuleIn, Holice - Vinotéka u Pajdy - červené víno André a Modrý Portugal rosé. BobuleIn - bílý Sauvignon. Vše ověřené, takže spokojenost.
Svatební oznámení Vlastní tvorba - Oznámení hand made by bride :) musím se pochválit, tak se povedlo :)
Svatební šaty Paní Rosůlková, Kozojídky - Jediný salon, kde jsem si vybrala. Moc pěkné šaty a paní ví, co dělá :) doporučuji!
Ženichův oblek Bandi Pardubice - Skvělý přístup, bezva ceny. Paní taky očividně vědí, co a jak, bez nich bychom byli ztracení. Vybrali jsme celý oblek, košili, regatu i pásek.
Make-up Martina Machatá - salon Lady S - Holice - Skvělá kosmetička, zkušená. Líčila nás už na svatbu sestry i kamarádky, takže to byla taky jasná volba. Byly jsme všechny moc spokojené (mimo jiné za dvě hoďky nevěsta, svědkyně, maminka a tři kamarádky) :)
Účes Oldřiška Štěrovská, Vysoké Chvojno - Kamarádka a je taky místní, nejlepší volba. Učesala nás doma, za dvě hoďky šest krásných účesů a každý jiný. Do účesu pak naaranžovala pás květů a bylo to úžasné!!! Jedno ze dvou velkých WOOOOW!
Svatební prsteny SnubniPrsteny4U.eu - Jsme kousek od HK, takže jsme zajeli vyzkoušet a okouknout ve skutečnosti. Pokukovali jsme po wolframu a nakonec to dopadlo. Prsteny máme oba úplně stejné a čím víc ho nosím, tím víc se mi líbí. Jsou neokoukané a neklasické. Jsem nadšená. Jen pozor, pro malé prstíky je u těchto prstenů dlouhá dodací lhůta :)
Květiny Lenka Vrátilová, Vysoké Chvojno/Pardubice - Druhé ze dvou velkých WOOOOOW na naší svatbě. Moje zadání bylo velmi vágní (luční kytky, malé květy, žádná převládající barva). Lenka si vše udělala podle sebe a bylo to naprosto úžasné!! Kytice pro mě, pro maminky, náramek pro svědkyni, 3 x korsáž, 2 x auto, květy do vlasů, kompletní výzdoba venkovního obřadu a 20 váziček na hostinu. Nádhera!
Tento fotoblog je zatím prázdný.
izakovae
Eva
Registrace: leden 2014
Bydliště: Region Pardubice
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
O mně: Před nedávnem jsme s přítelem koupili starší byt 3+1 a hledáme inspiraci, rady a zkušenosti pro následnou rekonstrukci.
Přátelé: 7
Po svatbě
8 5 3 dní
Po svatbě
Moje kolekce