Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

ivet NEAKTIVNÍ

Svatba byla 9. září 2005 V Praze, Region Praha  • 

 • Náš svatební den byl krásný, svatba vyšla na 99%, počasí vyšlo na 100% a pamatovat si budeme snad jen to krásné. Všechno, od raního stresu až po večerní zábavu, jsme si užili na 100%, ale bylo to přííííšerně krátké :o))
  Ráno jsem vstávala v 5 hodin a v 5.30 už přišla kadeřnice. Mě krásně nalíčila a učesala, a za 2 hodiny co u nás byla stihla učesat i mé 2 sestry. Potom začali přijíždět hosté (scházeli jsme se u nás doma na Spořilově, odkud jsme jeli kolonou. Ženich spal u rodičů). Všichni samozřejmě přijeli pozdě a z toho pramenily ty naše stresy (ne ze strachu ze samotného sňatku :-D). Ženich jel ještě ráno umýt auto pro nevěstu, takže měl zpoždění také :o) Nakonec jsme místo v 8:45, jak bylo plánováno, vyjeli až v 9:05. Měli jsme z toho hrůzu, hlavně ženich vypadal dost vystresovaně (všichni si z něj dělali legraci, že si mě nechce vzít:o)...měli jsme strach, abychom na to Staroměstské náměstí dojeli včas, protože Praha v pátek v 9 hodin ráno to je hrůza :o) Naštěstí ženich s tatínkem a strejdou vymysleli trasu někudy bokem, takže jsme Prahu projeli za půl hodinky a v 9:30 užjsme byli s 15-ti minutovým předstihem na místě. Po cestě jsme troubili, bránili provozu :o)) a děkujeme řidičům, kteří nás nechali jet v koloně a zbytečně tak nestresovali naše řidiče z Moravy, kteří se v Praze moc nevyznají (ale kamarádi Péťa i Martin to zvládli na jedničku!!). Na Staroměstském náměstí jsme se konečně uklidnili a oddychli si a pak už to bylo fajn :o) Měli jsme bezvadné fotogravy (z Říčan), kteří už tam na nás čekali a nafotili nás krásně už různě před obřadem venku, pak celý obřad a potom ještě ateliérové fotky.
  Obřad byl hezký, trval asi půl hodiny, což se všem zdálo dlouho. Mě tedy ne, dokonce se mi i líbilo, co pan oddávající říkal (i když teď už si z toho nic nepamatuju - těším se na video :-D). Po obřadu a focení na Staromáku jsme jeli do ateliéru do Říčan, kde nás ještě hodinu "trápili" páni fotografové a nafotili krásné fotky.
  No a potom už jsme jeli na hostinu do penzionu, kde už od čtvrtka spala celá část "naší Moravské rodiny".
  Až na to, že nám majitelka penzionu dělala potíže (znáte to, "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" - to co jsme si domluvili předem najednou neplatilo, všechno mělo být jinak, všechno pro ni byl problém atd....), pak byla svatba moc hezká. Lidi se dobře bavili, měli jsme báječné muzikanty, hodně jsme tančili, hráli i různé hry, četli blahopřání, krájeli dort, byla jsem i unesena....no prostě to bylo bezva. Z nakvašené obsluhy si nikdo nic nedělal, nenechali jsme si tím zkazit náladu, bavili se náramně i tak. Nikdo se moc neopil (jen tak, aby byli veselejší, než běžně:o)), nikdo se nepopral, nedělal potíže, všichni byli moc fajn :o))
  Jen to uteklo tak hrozně moc rychle, že s některými lidmi jsme se se ženichem prostě ani nestihli vyfotit....no jo, ale člověk nemůže zvládnout všechno :o)
  Tak to je stručný popis našeho svatebního dne....určitě bude patřit mezi ty nezapomenutelné a bude v šuplíčku "nádherné" :o))
Iveta Kovářová a Honza Dibelka - 9. září 2005 - V Praze, Region Praha - 49 fotek
ivet
Iveta Dibelková Honza Dibelka
Registrace: červenec 2005
Bydliště: Odry, Region Nový Jičín
Příspěvků: 357
Inzerátů: 0
Přátelé: 5