Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

honzina Neaktivní

Svatba byla 17. září 2005 ve Šlapanicích u Brna, Region Brno  • 

 • Naše svatba byla jedním z nějkrásnějších dnů v našem životě. Trošku jsme se báli počasí, ale nakonec vyšlo perfektně.
  V pátek večer jsme se s miláčkem rozloučili a každý jel do Brna spát ke svým rodičům. Ráno jsme vstávali v šest a začaly přípravy. Já jsem jela ke kadeřníkovi a ke kosmetičce, můj nastávající "svážel" babičky a dědečky, zdobila se auta, "zdobili" se svatební hosté, kteří se k nám sjížděli. Kolem půl desáté jsem přijela domů, namalovaná a učesaná a začala se oblíkat do šatů. To už u nás byl i kameraman s fotografem. Kolem 9:45 dorazil i ženich se svoji rodinou, předal kytičky a po desáté hodině jsme všichni v koloně vyjeli směr Šlapanice. A to si pište, že jsme pořádně troubili! :-) Až jsme tím zmátli nějakou jinou svatbu, že už se jede!!! :-)
  Před radnicí už na nás čekali kamarádi mušketýři i ostatní známí a přátelé, kteří se přišli podívat, jak nám to spolu sluší!
  Obřad byl v jedenáct. Trošku nás napnul pan oddávající, který dorazil až na poslední chvíli. Jeho projev byl opravdu velmi příjemný a přiměřeně dlouhý, moc se nám to líbilo. Děkujeme.
  Při východu z radnice nás - už jako novomanžele - uvítala čestná salva od mušketýrů a pak jsme se fotili a fotili a fotili...
  Nakonec jsme se zase všichni naskládali do aut a jeli na hostinu, která se konala kousek za Adamovem v jednom pěkném penzionu.
  A tam už jsme se jen veselili, pili, jedli, hodovali, smáli se a tancovali, zpívali, povídali si, rozbalovali jsme dárečky, hráli hry, které si na nás mušketýři vymysleli, někteří se učili střílet z mušket a oblíkat do kostýmu, večer se jedlo selátko, no prostě jsme si to užívali! Koho oslavy zmohly, mohl jít spát do připravených pokojů. My s manželem jsme měli svatební apartmán s vířivou vanou!!! Naprosto to nemělo chybu! Celé oslavy skončily asi ve dvě ráno, to přestala hrát kapela, ale někteří si vydrželi ještě asi hodinku povídat při svíčkách u vínečka.

  Tento krásný den zůstane navždy vyryt v našich srdcích i myslích. A proto chceme všem, kteří v ten den byli s námi, moc poděkovat za podporu i za pomoc. Samozřejmě děkujeme i těm, kteří sice v den D s námi nebyli, ale pomáhali při jeho realizaci. Moc moc moc všem děkujeme!
Jana Konečná a Antonín Klimeš - 17. září 2005 - ve Šlapanicích u Brna, Region Brno - 50 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
honzina
Jana Konečná Antonín Klimeš
Registrace: srpen 2005
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 1545
Inzerátů: 0
O mně: To, že říkáš správnou věc, ještě neznamená, že ji říkáš správně.
Přátelé: 0