coverphoto
Neaktivní

holkaodbrna

Jitka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. srp 2016
Info o svatbe
Svatba byla 24. 9. 2016
1386
od svatby
Aktivita
25 příspěvků ve fotoblozích
46 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (12)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +42
Svatební album
Jitka a Patrik
24. 9. 2016 Opava | 46 fotek
hostina
Zámeček Kocharowsky v Loděnici u Opavy - obědové menu nemělo chybu, jen my udělali malou - při výběru předkrmu - parmská šunka se žlutým melounem (meloun už koncem září moc nic), večerní raut bych také malinko poopravila, ale opět - náš výběr = naše "chyba"
účes
Kadeřnictví Carmen Opava - Paní Simona byla naprosto úžasná. Mým vlasům rozuměla naprosto perfektně a flexibilně reagovala na mé průběžné odchylky s vizí účesu, který téměř kompletně (jedna vlna vzadu zlobila :-D) vydržel do pokročilých hodin v den "D".
ženichův oblek
Svatební salón Ariana v Opavě - Jednalo se o atyp, a to frak. Zapůjčili i s doplňky - cylindrem a holí. Ráno změřili, do odpoledne poopravili. (Včetně obleku pro 15tiletého syna.) Celková cena za dvě zapůjčení velmi příznivá.
svatební auto
Zámeček Kocharowsky v Loděnici u Opavy - Obrovský výběr historických vozidel, při jejichž zapůjčení se platí pouze benzín.
svatební šaty
Bereniké, svatební salon - Skvělý výběr za skvělé ceny, pohodová paní. Absolutně flexibilní dohoda ohledně dnů zapůjčení. (Odjížděli jsme daleko daleko ve středu, šaty vyzvedávali v úterý a vraceli v pondělí.) S nulovou přirážkou za počet dnů "navíc" za zapůjčení. Šaty, spodnice, závoj i obal - absolutně voňavé a čisté!
květiny
Květinka u Veverky (Věra Magurová) - Absolutně veškeré květiny přesně zapadajících do představ a v barvách svatby. Včetně vytvořených šperků z živých květů pro nevěstu a malé družičky. Perfektní cena za růže pro maminku včetně provedení - opět v barvách svatby.
hudba
Blondie Jane - hudba pro Vaši akci - Skvělý repertoár, který rozpohyboval veškeré běžně sedící osoby ;-)
Žádné příspěvky