Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

hlousova NEAKTIVNÍ

Svatba byla 21. července 2007 na zámku v Častolovicích, Region Rychnov nad Kněžnou  • 

 • TAK SE TO KONEČNĚ PO KRÁSNÝCH DVACETI LETECH STALO:-), A BYL TO TEN NEJNÁDHERNĚJŠÍ DEN A SPLNIL SE MI TAK , KRÁSNÝ SEN......!!!!:),to mi věřte:) Byl báječný, neboť jsem byla obklopena skvělými přáteli, milující rodinou a všemi dalšími lidmi, kterým stálo za to přijet a vidět jeden okamžik mého života, který bude patřit k jedněm z nejvýznamnějších dnů .Byl to okamžik, kdy jsem si brala báječného muže, kterého si vážím, miluji a obdivuji. Byl to den, kdy se spojily naše životy a ty dvě prostá slůvka JÁ a TY se změnila na to krásné a jednoduché MY.
  UŽILI JSME SI TO, OPRAVDU HROZNĚ MOOOC ,ale jen to móóóóóóóóc rychle uteklo !!!… VŠEM MOC DĚKUJEME ZA KRÁSNÁ PŘÁNÍČKA A DÁREČKY: DÍKY, DÍKY A JEŠTĚ JEDNOU DÍKY !!!
  Děkuji TI MIŠIČKO, za pomoc při zařizování, ale taky při vybírání svatebních šatiček. Byla jsi mi velkou oporou ve všem a měla jsi trpělivost,i když už jsi v té době měla starosti se svojí malou Rozárkou. TAKŽE VELKÝ DÍK patří TOBĚ, jsi moje sluníčko !!!!
  Děkuji svému " manželovi " za jeho nehynoucí lásku, toleranci, něhu, za to jaký je skvělý člověk, na kterého se můžu kdykoliv spolehnout. MILUJI TĚ ...., " LÁSKO " !!!!!

  *** UŽ UPLYNUL 5. ROK OD NAŠÍ POHÁDKOVÉ SVATBIČKY ***

  [Glitterfy.com - *Glitter Photos*]
Táňa a Marcel - Pohádka po 20.letech - 21. července 2007 - na zámku v Častolovicích, Region Rychnov nad Kněžnou - 72 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
hlousova
Táňa Marcel - Pohádka po 20.letech
Registrace: srpen 2007
Bydliště: Polička, Region Svitavy
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
O mně: kouzlo štěstí nespočívá v kráse,ale v harmonii dvou srdcí,které patří k sobě
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)