coverphoto
Neaktivní

hlasimse

Iva  /  37 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 15. dub 2016
Info o svatbe
Svatba byla 6. 9. 2016
2806
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
328 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +54
Svatební album
Iva a Andrew
6. 9. 2016 Praha | 58 fotek
fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin byl skvělý fotograf - vyslechl naše přání při setkání předem, a podle toho pak také vše dělal - styl fotografií i následná editace byla přesně podle naší vize - jako by každou fotografii následně zasadil přímo do pohádky! Styl jeho editací se nám líbil již před výběrem, proto jsme se pro něj rozhodli. Je také milý a sympatický a na svatbě byl přátelský, šikovný a téměř "neviditelný"! Měl dobré nápady na fotky, pozice, místečka, která si předem vyhlédl. Vycházel nám ve všem vstříc a já jej určitě vřele doporučuji!
výzdoba
Svatební kytice.cz
viz Květiny
Paní Dufková je opravdu profesionál na svém místě, všechny pozitivní recenze byly pravdivé. Přijela včas, připravená a v dobré náladě, stihla připravit maminku i sestru s předstihem, takže přispívala jen a jen pozitivně a k zmírnění stresů. Když jsem si sedla na židli, byla jsem nervózní, ale díky profesionalitě a pohodové atmosféře, kterou paní Dufková navodila, ze mě veškerý stres opadl. Udělala mi krásné lokýnky, esteticky nakroucené i kolem obličeje, což není vždy jednoduché, aby to sedělo tak perfektně, make-up vybrala přesně dle stylu svatby a udělala ho tak dobře, že vypadal skvěle i na fotkách, ale přitom zachoval mou podstatu. Díky skvělé práci paní Dufkové jsem se cítila sebevědomě celý den a mohla jsem jen vnímat svůj svatební den. Připadala jsem si jako princezna! Paní Dufková také pomohla do šatů, pomohla i mamce a sestře, pomohla mi zapnout boty, prostě nemám vůbec co vytknout! Děkuji!
svatební šaty
Elody – šaty a prsteny
Šaty byly nádherné, přesně takové, jaké jsem si vysnila. Přístup k zákazníkovi byl neuvěřitelný - komunikace s Filipem okamžitá přes chat i přes email, všechny dotazy bleskově zodpověděl. Šaty sedly opravdu skvěle, přesně na mé míry (včetně paží na rukávky), styl šatů byl dle představ včetně drobných změn, takže jsme měla opravdu to, po čem jsem toužila. Vysoká kvalita provedení, úžasná cena. Prostě není důvod, proč do toho nejít! Naopak mě zachránili, měla jsem původně mít šaty z Šaty Go Home, kde kvůli tomu, že mé šaty měli jen v jedné velikosti, hrozilo, že bych si musela vybrat nějaké úplně jiné. Díky Elody.cz jsem nemusela slevit ze svých snů, což by mě určitě mrzelo.
květiny
Svatební kytice.cz
Květinová výzdoba byla nádherná - nejen svatební kytice, ale také dekorace svatební tabule a krásné vázané kytice a korsáž. Všechno to bylo nejen esteticky lahodivé oku, ale vycítěné přesně ve stylu, o kterém jsem snila a o který jsem usilovala i v ostatních aspektech svatby (šaty, účes, dort atd.). Paní Vlasta mě prostě pochopila - má skvělou intuici - a výzdobu vyčarovala přesně tak kouzelnou a pohádkovou, jak jsem si přála! Má skvělý smysl pro detail, na kytici třeba přidala krásné stuhy nebo přívěšek, což mělo opravdu okouzlující efekt. Navíc z paní floristky vyzařuje dobré srdce a je vidět, že vše dělá s láskou. Díky ní se mi splnil sen!
dorty
My Bakery
Dort byl opravdu překrásný - byl ozdoben úchvatně a ke stylu svatby se krásně hodil, měl přesně požadovanou starofialovou barvičku - takový ten starodávný odstín, i ta textura jakoby patinová! Růžičky překrásné... Oko přecházelo! Chuť vynikající - kombinace red velvet, pak růžový dort s růžovou vodou a plátky růže, a šampaňský krém - kombinace které nikdy nemáte dost! Přitom cenově velmi rozumné. Rozhodně doporučuji! Děkuji Vám Oksano!!! Umělecké a kulinářské dílo :-)
Žádné příspěvky