coverphoto
Neaktivní

hany22

Hanka  /  36 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 28. bře 2012
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 8. 6. 2013
2587
od svatby
Aktivita
23 příspěvků ve fotoblozích
179 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
kameraman
Forpix videography - Luboš je velice kreativní a video od něj má náboj. Určitě neuděláte chybu, když si ho na svoji svatbu pozvete.
doplňky ženicha
design empathy - Děkujeme za kolekci manžetových knoflíčků a zrcátek, měly úspěch. Cokoli si vymyslíte to vám Empathy vytvoří :-)
dorty
Café Kubr, e-party Kladno - Dort byl nejen krásný, ale i výborný.
fotograf
Little Cloud - Báro, moc bychom ti chtěli poděkovat za zdokumentování našeho svatebního dne. Byla jsi oporou nejenom ve svatební den, ale i před ním, kdy jsem trochu propadala panice z počasí. Ty jsi byla vždy dobře naladěná a povzbudila mě. Nakonec se vše vydařilo a my máte naprosto úžasné svatební fotky. Nemohli jsme si lépe vybrat. Celý den jsi kolem nás běhala a snažila se o příjemnou atmosféru a i ženich, který se nerad fotí si to užil . Přejeme ti spoustu úspěchů a krásných zakázek, protože si to zasloužíš. Pokud někdo váhá, tak já tě maximálně doporučuji . Kdo si tě vybere určitě neprohloupí a bude nadšený stejně jako my. Děkujeme
svatebni koordinátor
Koordinace svateb - Náš velký den koordinovala Míša Matlasová a byla báječná. Vše klapalo na jedničku. Určitě to doporučuji, odpadne tím hodně stresu.
květiny
květiny Levante - osobní floristka - Míša udělala naprosto úžasnou výzdobu a kytice přesně podle představ, určitě jí doporučuji. Moc děkujeme :-)
svatební prsteny
zlatnice z Lidic ( zlatnickeprace.cz) - Nádherné prsteny za dobrou cenu
účes
Svatební studio ANET - Také Nikča :-), prostě super :-)
make-up
Svatební studio ANET - Nikča je profesionálka každým coulem a hlavně i báječná ženská. Prostě kouzelnice :-)
ženichův oblek
Bandi Vamos - Oblek krásný a za úžasnou cenu
šaty pro družičky
moje úžasná maminka - Maminka ušila šaty pro družičky a byly kouzelné :-)
svatební šaty
Svatební studio ANET - Nádherné šatičky, určitě toto studio doporučuji
hostina
Villa st. Tropez - Moc děkujeme za nádhernou a dobrou hostinu. ídlo bylo úžasné, prostředí ještě lepší a obsluha bezkonkurenční. Pro svatbu je toto místo opravdu jako stvořené :-)
hudba
Dj Libor Kralovič - Libor hrál a moderoval báječně. Měli jsme čest i s jeho mladším kolegou, protože měl ještě nějaké povinosti. Určitě se nebojte pozvat si ho na svatbu.
Žádné příspěvky