Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

evik_svistik Neaktivní

Svatba byla 7. října 2016 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika  • 

Make-up Lenka Sládková - https://www.facebook.com/VizazistkaLenkaPavlova - Naprosto dokonalá práce, paní vizážistka je profík, moc milá, celé dopoledne svatebního dne mi krásně zpříjemnila. Mohu ji jen a jen doporučit.
Obuv Humanic, Rieker - Botky od této značky jsem měla já i ženich, nebyl čas je předem vyšlápnout, což jsem se bála, že se nám vymstí, ale vůbec, byly tak dokonale pohodlné, že jsem o nich na noze nevěděla a ženich si také nestěžoval a to společenskou obuv nerad nosí. za mě naprostá bomba.
Květiny Květinové studio Vital - Nejkrásnější květina, všichni mi ji chválili, absolutně vše dle mých představ. Moc dopočuji. Paní je profík a ví, co dělá.
Dorty Výrobna lahůdek a cukrárna - Alena Skákalová - S paní cukrářkou značně vázne komunikace, ale pokud se Vám podaří se s ní domluvit, čeká Vás naprosto božský dort. Můj dort byl do posledního puntíku podle mých přání, chuťově fantastický a cenově přijatelný, takže závěrem doporučuji, ale rovněž doporučuji častěji se připomínat, co vlastně chcete.
Hudba Dj Jaroslav Jung - RECORD Dj na svatby ,oslavy , firemní a kulturní akce - Mohu doporučit, dali jsme mu seznam cca 100 songů, co zhruba chceme hrát, naprosto se toho držel a pochopil, jaký styl se nám líbí, zařadil navíc i soutěž, bubliny a celkově byl skvělý. Cenově přijatelný. Doporučuji.
Dárky pro hosty Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží - Měli jsme objednané svatební tužky, vše v pořádku, tužky jsou krásné, mohu doporučit.
Hostina Penzion Alwin, Chlumec nad Cidlinou - Nádherné místo, na svatby jsou tu připravení, my zde měli ořad i následný raut a party, cenově nás mile překvapili, ovšem pozor, trochu horší domluva a následné menší nedostatky, ale nic strašného. Jídlo bylo vynikající. Moje hodnocení není na výbornou, ale i tak jsem spokojená.
Svatební šaty Svatební salon Bella, Hradec Králové - Naprosto nejúžasnější přístup, jsou zde neuvěřitelně milé dámy, šaty mají božské, mohu jedině doporučit. Měla jsem zde půjčené Pronovias Ofira.
Fotograf Matěj Sládek - Naší svatbu fotil Matěj Sládek (www.matejsladek.cz), byl nejlepší volba. Je milý, focení byla sranda, ale hlavně nám vytvořil neskutečně nádherné fotky, které jsme obdrželi velmi stylově v krásném dřevěném balení. Na fotky jsme čekali dlouho, ale to vše jsme věděli už předem. Pan fotograf má dost práce, ale na jeho fotky si stojí za to počkat. Doporučuji všem a doufám, že při nějaké jiné příležitosti nás ještě někdy Matěj Sládek vyfotí.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
evik_svistik
Eva - 30 r. Martin - 34 r.
Registrace: červen 2016
Bydliště: Region Hradec Králové
Příspěvků: 43
Inzerátů: 0
Přátelé: 1