coverphoto
Neaktivní

evik_svistik

Eva  /  33 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 5. čvn 2016
bydlí v městě Hradec Králové
Info o svatbe
Svatba byla 7. 10. 2016
2546
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
43 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +15
Svatební album
Eva a Martin
7. 10. 2016 CZECH_REPUBLIC | 19 fotek
fotograf
Matěj Sládek
Naší svatbu fotil Matěj Sládek (www.matejsladek.cz), byl nejlepší volba. Je milý, focení byla sranda, ale hlavně nám vytvořil neskutečně nádherné fotky, které jsme obdrželi velmi stylově v krásném dřevěném balení. Na fotky jsme čekali dlouho, ale to vše jsme věděli už předem. Pan fotograf má dost práce, ale na jeho fotky si stojí za to počkat. Doporučuji všem a doufám, že při nějaké jiné příležitosti nás ještě někdy Matěj Sládek vyfotí.
svatební šaty
Svatební salon Bella, Hradec Králové
Naprosto nejúžasnější přístup, jsou zde neuvěřitelně milé dámy, šaty mají božské, mohu jedině doporučit. Měla jsem zde půjčené Pronovias Ofira.
hostina
penzion Alwin, Chlumec nad Cidlinou
Nádherné místo, na svatby jsou tu připravení, my zde měli ořad i následný raut a party, cenově nás mile překvapili, ovšem pozor, trochu horší domluva a následné menší nedostatky, ale nic strašného. Jídlo bylo vynikající. Moje hodnocení není na výbornou, ale i tak jsem spokojená.
Měli jsme objednané svatební tužky, vše v pořádku, tužky jsou krásné, mohu doporučit.
hudba
Dj Jaroslav Jung - Dj na svatby ,oslavy , firemní a kulturní akce
Mohu doporučit, dali jsme mu seznam cca 100 songů, co zhruba chceme hrát, naprosto se toho držel a pochopil, jaký styl se nám líbí, zařadil navíc i soutěž, bubliny a celkově byl skvělý. Cenově přijatelný. Doporučuji.
dorty
Výrobna lahůdek a cukrárna - Alena Skákalová
S paní cukrářkou značně vázne komunikace, ale pokud se Vám podaří se s ní domluvit, čeká Vás naprosto božský dort. Můj dort byl do posledního puntíku podle mých přání, chuťově fantastický a cenově přijatelný, takže závěrem doporučuji, ale rovněž doporučuji častěji se připomínat, co vlastně chcete.
květiny
Květinové studio Vital
Nejkrásnější květina, všichni mi ji chválili, absolutně vše dle mých představ. Moc dopočuji. Paní je profík a ví, co dělá.
obuv
Humanic, Rieker
Botky od této značky jsem měla já i ženich, nebyl čas je předem vyšlápnout, což jsem se bála, že se nám vymstí, ale vůbec, byly tak dokonale pohodlné, že jsem o nich na noze nevěděla a ženich si také nestěžoval a to společenskou obuv nerad nosí. za mě naprostá bomba.
Žádné příspěvky