Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

drabik Aktivní

Svatba byla 22. září 2018 Škvorec, Region Praha - východ  • 

Civilní obřad Matrika Škvorec - Skvělá a milá paní matrikářka, příjemný a vtipný oddávající. Super, moc děkujeme!
Civilní obřad Savoia Castle ve Škvorci - Naprosto profesionální přístup a krásné místo na obřad. Výborná komunikace.
Hudba Multižánrová hudba na Vaší svatbu - Extrémně rychlá komunikace (domlouvali jsme týden před svatbou), hudba nádherná a zahráli námi vybrané písně přesně podle našich představ.
Catering AR Catering Praha - Bezproblémová a pohodová komunikace, nic nebyl problém domluvit, jídlo moc dobré, příznivé ceny (pozn. měli jsme pouze objednané jídlo, které jsme si vyzvedli, ne obsluhu).
Dorty Petry svět Jesenice - Nechtěli jsme typický svatební dort, měli jsme 5 menších (klasická "kavárenská" velikost), byly nádherné a chuťově výborné, od několika hostů jsme slyšeli, že lepší dort ještě na žádné svatbě neměli.
Svatební šaty Bazárek beremese - Doporučuji, koupíte za cenu podobnou, jako byste zaplatili v půjčovně a nemusíte se bát, že na nich něco poničíte.
Ženichův oblek Pietro Filipi - Profesionální prodavačky, pěkné oblečení, výroba v ČSR. Moc fajn.
Svatební prsteny Kovářství Kočí - Vlastnoručně kované v kovářství, dozdobené zlatníkem. Skvělý zážitek, nádherné prstýnky, manželé Kočí jsou maximálně vstřícní a ochotní. Moc doporučujeme.
Výzdoba Bazárek beremese - Tady toho je :)
Květiny Green decor Praha - Květinářství používající vlastní či lokální květiny, k balení používají jen papír - celkově ekologicky smýšlející. Byly nádherné, komunikace skvělá.
Obuv Bandi - Boty chtěly trochu prošlápnout, ženich má odřené prsty, ale to není vina bot:) Profesionální prodavačka, boty moc pěkné.
Ubytování Škvorecký Dvůr - Skvělé místo na typ svatby, který je nám blízký. Komunikace skvělá. Akorát se nám nepodařilo zprovoznit myčku (byla rozbitá), to byl jediný nedostatek, ale vše ostatní 100 %. Pro svatební oslavu formou neformální zahradní párty naprosto ideální.
Fotograf Chvojková Photography - Barča Chvojková Stránská - Kamarádka fotografka. Je nejlepší! Děkujeme:)
Popůlnoční šaty Charitativní obchůdek Sue Ryder - Koupí oblečení přispějete na chod domova pro seniory. Některé věci jsou z druhé ruky, některé jsou nové.
drabik
Registrace: únor 2018
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 376
Inzerátů: 1
Přátelé: 0
Po svatbě
5 6 6 dní
Po svatbě